Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník trpaslik72
Vloženo 11.5.2008
Aktualizováno 21.3.2009

Vloženo: 21.03.2009, Uskutečněno: 21.03.2009, Zhlédnuto: 2x

První výjezd roku 2009, vyrazil jsem sám mrknout se do Plzně. Celkem sem pospíchal páč sem potřeboval bejt brzo doma. Chtěl sem cestou do Plzně natankovat a vyzkoušet novej benzín Verva 100 od Benziny, údajně trochu zlepší výkon. Natankoval sem a pádil zaplatit. Nojo, nebyl by to pospíchací den kdyby mi něco nezdrželo, takže mi slečna na Benzině přičetla platbu ještě z druhýho stojanu (asi sem se ji líbil) a nemohla to stornovat, takže sem tam strávil asi 30 minutek. Tim pádem už sem na nějaký lašky po Plzni neměl vůbec čas. Tož sem vyrazil jen na malou okliku okolo Horní Břízy a na jedný odlehlý silničce na kopečku nad Břízou sem si udělal první foto 2009. Takže z týhle vyjížďky mam aspoň dobrej pocit z tý pěkný slečny na Benzině a taky sem rád že sem zkusil Vervu 100, kterou budu nějakou dobu tankovat páč to fakt trochu hejblo s výkonem. Průběh při zrychlení je o dost lepší. Už se těšim na další vyjížďku..

• Nevim kam tohle přesně zařadit, ale prostě sem měnil pneu :D Jelikož byly servisy plný tak sme museli sundat kola doma a odvézt samotný kola do pneuservisu, kde už samotný přezutí udělali prakticka na počkání. pohoda. Ko

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 11.04.2009
  • První vyjížďka na novejch pneu, celkem asi 55 kilometrů, parádní trasa, parádní pneu, super! Fotky jsou z Hromnickýho jezírka..

Uskutečněno: 10.04.2009
  • Celkově moc povedená vyjížďka s lidma který sem zatim vůbec neznal =). Sešlo se 11 strojů, 12 lidí, z toho jedna šikovná fotografka =). Výjezd byl od Olympie, jelo se na zámek Kozel nebo co to je, tam kvůli nám otevřeli

Uskutečněno: 09.04.2009