Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník -MARVIN-
Vloženo 23.4.2014
Aktualizováno 26.6.2017

Vloženo: 18.01.2015, Uskutečněno: 16.01.2015, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 11x, Firma: FIRMA:Martin Mařas - Motostar (Jilemnice)

V práci jsem si vzal dovolenou a celý pátek se věnoval má jednostopé milence.
Výměna oleje, chladící kapaliny a svíček.

Olej jsem dal Castrol POWER 1, má specifikace které udává výrobce v manuálu.
S olejem je spojen i filtr ten přišel také nový (HF138). Pro lepší vypuštění starého oleje je dobré moto zahřát, takže krom 10 minutového bublání došlo i na cestu k benzínce a zpět.

Výměna chladící kapaliny také dobrá sranda, v manuálu není popis její výměny a servisní manuál jsem nestudoval... Takže nejjednodušší řešení bylo zahřát a pak rozpojit hadici od sahary. Samozřejmě že to bez jakýchkoliv problémů šlo. Nalil jsem tam Fridex s destilkou 1:1 podle manuálu cca 3 litry směsi, což odhadem opravdu bylo.

Výměna svíček je trochu ošemetná, přístup není zrovna ideální ale to pro motorkáře přeci není překážka. Na krajní válce s je přístup relativně dobrý, stačí sundat plasty a vše jde samo, horší jsou oba vnitřní válce, je nutné sundat nádrž a také uvolnit termosat, jedna svíčka je přímo pod ním ale jak říkám, nic co by nešlo překonat
Svíčky jsem dal iridiové NGK (CR9EIX), podle toho co jsem se doslechl je NGK a DENSO co se kvality týká na stejném levelu, s rozdílem ceny, která je u DENSA o dost víše. A iridiové jsem dal protože to chci prostě zkusit Raději si udělám obrázek sám

Dál jsem sundal výfuk, čekám než mi přijde laďený, dál chci ještě vyměnit brzdovou a spojkovou kapalinu. A samozřejmě před sezonou ještě pořádně vyleštit

Foto jsou z telefonu, takže je kvalita krapet nižší.

Oleje a filtry jsem objednal u firmy MOTOSTAR na jejich E-shopu, doporučuji, naprostá spokojenost.

• 2015 poprvé

Jak málo stačí k motorkářské radosti, udělalo se hezky, 10° nad nulou, sice to není zcela ideální ale na krátkou projížďku kolem komína to dostačuje. Alespoň jsem se ujistil že po veškerých výměnách vše funguje jak m

Vloženo: 19.02.2015
    Uskutečněno: 16.02.2015
  • Rok 2014 zpětně

Doufám že budu během příštího roku důkladnější co se deníku týče ;-) Při koupi měla najeto 23000 baterii jsem vyndaval koncem října a na tachometru svítilo hezkých 30000. Sezóna byla úspěšná Já i mašina nedočkavě č

Vloženo: 29.12.2014
    Uskutečněno: 29.12.2014