BMW F 650 (1994)

Vlastník ropr0812
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 28.12.2015

První projížďka

Vloženo: 12.10.2014, Uskutečněno: 12.10.2014, Stav tachometru: 47076 km, Zhlédnuto: 16x

V pátek jsem si ji přivezl. V sobotu udělal komplet servis a dnes ráno v 10:00 vyrazil z Tábora směrem na ČB. V Táboře inverze, mlha co se dá krájet a silnice oslizlá jak vídeňský nok. Do Soběslavi se to trochu zlepšilo a tak jsem se rozhodl, že směrem na Jindřichův Hradec to bude jen lepší. A opravdu od Kardašovy Řečice už jako v létě.
Volám otci do Třebíče ze by jsme se mohli potkat na půl cesty mezi JH a Třebíč aby ohodnotil co že jsem to vlastně pořídil a souhlas. Cesta mezi JH a Telčí přes Jarošov nad Nežárkou střídavě oblačno na slunci sucho ve stínu mokro ale dá se jet. V Telči na Benzině volám kde že vlastně otec je a on ještě v Třebíči. Takže změna dojedu až tam a získám tím oběd. Z Třebíče jsme vyrazili už ve dvou ( vlastně ve třech otec měl i mámu jako baťůžek směr Jihlava a Pelhřimov v naprosto ideálních podmínkách. V pelhřimově na Lukoil káva a vyhodnocení která že je ta motka vlastně lepší R80 G/S nebo ten můj radoby BMW. Výsledek je jasný. Obě jsou dost dobrý. Z Pejru (Pelhřimova) už kazdý sám. Já do Tábora a otec přes JH do Třebíče. Super projížďka na půlku října ať nám to ještě nějaký víkend vydrží. No a k fotkám tu mlhu jsem zapomněl vyfotit.

• Vánoční Tábor

Zkusil jsem svolat 0-tý ročník. Trochu jsem měl na začátku strach, že nikdo nepřijede. To se potom přetavilo v pocit toho co na FB sdělí že pořádá mejdan a pak se diví co přišlo lidí. Nakonec za mě super, Ještě jedn

Vloženo: 24.12.2015
    Uskutečněno: 24.12.2015
  • Jistebnicko 08.11.

Dnes se počasí okolo Tábora podařilo. Nervózně jsem mrknul na oblohu okolo poledne a rozhodnutí bylo jasné. Půjde to. V jednu už jsem tlačil bělouše z garáže a vyrazil na obhlídku Jistebnicka. Trasa-: Tábor –Košín – Rza

Vloženo: 08.11.2014
    Uskutečněno: 08.11.2014
  • Vidle pláče

Po pár jízdách v lehčím terénu kolem Táborské věže, mně začala plakat levá vidle. Nedalo se dělat nic jiného něž to repasnout. Vcelku jednoduchý servisní úkon. Gufera od All balls, olej Repsol 10W. Hlavně že před měsíc

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2014