KTM 690 SM (2008)

Vlastník W.Geronimo
Vloženo 14.7.2012
Aktualizováno 5.4.2015

Vloženo: 26.09.2014, Uskutečněno: 26.09.2014, Stav tachometru: 24538 km, Zhlédnuto: 12x

Koukal jsem ze jsem sem jiz dlouho nedal zadny zaznam tak to napravim .

Zhruba pred dvema mesici se mi zavzdusnila spojka takze doslo na vymenu oleje a odvzdusneni.Opet funguje jak ma.
prisla mi nova guma tak jen co tu starou spalim tak bude nazuta.
Bohuzel jsem hlava derava a popletl jsem STAV km na vymenu oleje tak jsem ho menil az po 4938km. Sice servisni interval jsem neprekrocil ale sere me to.Byl jsem zvyklej menit po 4tisicich.Kdyz uz jsem byl v te vymene tak jsem sundal dekl spojky a kouknun na lozisko.Kamaradovi se nedavno vysypalo a museli jsme mu pulit motor.No to moje je bez vule tak jsem si odychl.Ani v oleji nebyly zadne velke zelezne spony"Par malinkych bylo na magnetu a na sitku.Myslim nic nenormalniho" tak jsem rad. Jinak jsem v zime koupil nove zadni svetlo za cca. 2 litry a verte neverte nejdriv se uklepala jedna dioda pak jich prestalo asi 5 svitit uplne a nakonec upadl vev nitr svetla drat na brzdu takze nesvitila brzdovka.Nu nasranej jsem se pustil do skladani origo KTM svetla bez zadniho plexi s timto.Dopadlo to dobre.Nejake votky sem dam.
Pak jsem se trosku nudil a zkousel serizovat pomoci laseru vystredeni zadniho kola + nejaka ta ocista retezovky. Kdyz uz jsou ty dlouhe vecery tak jsem vymenil gumy v rozete a take vycistil K&N filtr.
Tak to je zatim asi vse

• vymena spojkoveho valecku

Tak se me podezreni z podzimu potvrdilo. Kdyz se mi zavzdusnila spojka mel jsem rozebranou pumpu na spojce.Mel jsem podezreni ze propousti ty dve gumicky na pistku. Provizorne jsem je roztahl pres noc a rano to vsechno s

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.04.2015
    Uskutečněno: 03.04.2015
  • Tak jsem sebou zase plesk.

Opet temer nulova rychlost ale jehlici na krajnici je svine :-) Tak dam sem fotky at se taky pokochate.

Typ: Havárie
    Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • Gumy Heydenau K73 a jejich zivotnost.

Sem budu davat postrehy vlastnosti techto gum a jak rychle se sjizdeji. Gumu zbytecne nepalim ale taham za to dost. Pokud by tedy trend 0.1mm na 100km u zadni gumy vydrzel tak na ni najedu kolem 5000km. To by bylo supe

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.03.2014