Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Vloženo: 09.08.2014, Uskutečněno: 09.08.2014, Stav tachometru: 10550 km, Zhlédnuto: 1x

Zdravím,
tak jsem konečně nechal vyměnit pneu, které byly už dost v žalostném stavu, ale pořad jsem to odkládal...bylo mi to často vyčítáno...naštěstí se nic nestalo, ale příště to už budu měnit dříve...Jak z důvodu bezpečnosti, tak hlavně proto, že na nových pneu se jede kurva moc dobře...sorry za ten výraz, ale tohle jsem nečekal...Ano, jak jsem se rozjel poprvé na nových, tak jsem měl pocit, že jedu poprvé na motorce. K tomu pocit, že se na tom každou chvíli zabiju, jak šla cítit prvotní vrstva, která se sjede asi po 150km. Do té doby by se mělo jet lehce, což je pro mě těžké Tohle všechno je teď, ale pryč, a já si užívám každé zatáčky a cítím se jistěji něž-li dříve...Nyní plánují jet na Červenohorské sedlo, kde jsou samé zatáčky a tak zkusím konečně kolínko, které je fakt těžké dát na Banditu a učit se zrovna na něm tohle není ideální, ale co už, tuhle motorku jsem si vybral jako první a nelituji a to už ji mám nějaký pátek
K pneu, které jsem vybral jsem měl od začátku jasno. Pirelli Angel GT a po včerejším menším výletu mám jasno...vybral jsem dobře
díky za pozornost

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018