ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Vloženo: 09.06.2014, Uskutečněno: 09.06.2014, Zhlédnuto: 12x

Tak jsem měl mašinu u kamaráda na dodělávky.Udělal nové koleno,u kterého použil oba konce,jeden s ůchytem do motoru a druhý do výfuku a ohyby navařil z několika kolínek,ale výsledek dobrý.A potom vyustění trubek za sedlem,co drží zadní blatník.Trubky byly moc u sebe a jedna strana byla o trochu výš.Tak je ani nerovnal,uřízl a nově napasoval.Perfekt,už to nekroutí blatník.Tak jsem motorku převzal,kousek jsem ji odtlačil,aby nebylo vidět fiasko,že jsem nenastartoval.Dal jsem baterku,i když ta nemá vliv na startování,pustil jsem benzín,ten je v mašině od minulého léta,akorát jsem ho přelil do kanystru,vypláchnul jsem nádrž a po nastříkání nádrže jsem přelil benzín zpět a v kanystru jsem nechal 5 cenťáku s bordelem,zapnul jsem sytič,dvakrát jsem prošlápnul,zapnul klíček a motor uplně suveréně naskočil. Trošku jsem prohřál motor,nasedl,no paráda.Proti mým bývalým mašinám je to děsný,ale po chvilce jsem si začal zvykat,úzké gumy,takže mašina živá jak hádě,vytočil jsem ji ke stovce,ale to jsem byl už skoro na maximu,taky jsem ji dlouho netrápil.No, chce to točit,jinak to nejede,ale stejně, JSEM ŠŤASTNÝ . No a závěrem,jak bude čas,pořádně všechno vyčistit,stojan,bubny,spodek motoru,dát stahovačky na konektory k blinkrům,prostě už prkotiny.

Střelec_Max (1) napsal 06.03.2015 v 20:50

Je to prostě klasika.

mauser98 (0) napsal 13.06.2014 v 21:35

Hezká

• Už hotovo

Zdravím,tak asi jsem skončil.Musel jsem dát na výfuk tepelnou izolaci,při zastavení a položení pravé nohy na zem to solidně pálilo,levou na zem dát nemůžu,je v čudu a už jsem si takhle dvakrát lehnul,když jsem na to zapo

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • Skoro finále

1.5. - 10.5. : Tak mi konečně přišly věci z laku,nádhera,lepší,než jsem si představoval. Skusil jsem,jestli zapalko dává jiskru a našrouboval jsem novou svíčku.Všechny konektory jsem preventivně domáčknul.Našrouboval jse

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Pokračování

Tak jsem s tím trochu pohnul.Vyčistil jsem vzduchový filtr/ byl skoro nový/ a vše okolo, koupil jsem všechny šrouby,matičky a podložky na nástrč.klíč a v chromu,napájel nové kabely k blinkrům a zapojil,rozebral jsem pří

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014