Yuki TR 200 (2007)

Vlastník Lifer
Vloženo 11.7.2012
Aktualizováno 19.10.2017

Za odkvetlými pampeliškami

Vloženo: 29.05.2014, Uskutečněno: 08.05.2014, Stav tachometru: 12200 km, Zhlédnuto: 28x

Dostal jsem chuť na pampeliškový med a tak jsem se vydal s kolegou co sedlá WRko na cestu za květy. Málo kdo by sbíral pampelišky v Ostravě, tak jsme se vydali k Beskydám. Za Hukvaldským kopcem znám skvělé louky, a proto jsme jeli tam. Letošní jaro bylo ale rychlejší než já, tudíž jsme objevili pouze pole plné odkvetlých pampelišek.
Náladu nám to ale nezkazilo, tak kamarád ukázal na kopec za Kopřivnicemi a jeli jsme tam. Bylo to dál, než jsme čekali, takže jsme se projeli až naproti ke Štramberku. Udělali jsme pár fotek a jelo se domů.
Krásná vyjížďka to byla.

• Nová plíce a natřený výfuk

Konečně jsem se dočkal nového vzduchového filtru od Denicolu. Čekal jsem déle jak měsíc a vyšel mě na necelých 500,-. Oficiálně je určený pro Suzuki DR 200, ale na TRku sedí líp jak původní. Původní filtr si odpracoval n

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 27.05.2014
    Tachometr: 12000km
  • Zkrášlení

Celé to začalo na začátku února 2014 a hotovo bylo až na konci dubna. Motorku jsem před tím naposled projel, kdybych ji nakonec už nesložil, tak ať mám vzpomínku z poslední projížďky :-D . Z motorky jsem neměl dobrý po

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 30.04.2014
    Tachometr: 12000km
  • Páčky, blástry a Rukojeti

No děsivý stav mých páček a vysoké ceny nových páček od Yuki mě vedly k pořízení lepších páček. Nejdříve jsem vyhledával sklopné, nebo lámací páčky, ale ceny byly příliš vysoké. Na internetu jsem našel nádherné hliníkové

Vloženo: 03.02.2014
    Uskutečněno: 07.10.2013