Yuki TR 200 (2007)

Vlastník Lifer
Vloženo 11.7.2012
Aktualizováno 19.10.2017

Vloženo: 29.05.2014, Uskutečněno: 27.05.2014, Stav tachometru: 12000 km, Zhlédnuto: 42x

Konečně jsem se dočkal nového vzduchového filtru od Denicolu. Čekal jsem déle jak měsíc a vyšel mě na necelých 500,-. Oficiálně je určený pro Suzuki DR 200, ale na TRku sedí líp jak původní. Původní filtr si odpracoval na motorce 7 let a asi 14000 km. Na filtr přišel modrý olej, a šup s ním do airboxu. Když už jsem si zašpinil ruce, tak jsem ještě sundal výfuk i se svodem a natřel ho už prošlou barvou. Ta barva byla sice kašovité konzistence, ale díky tomu jsem nanesl aspoň pořádnou vrstvu. Hodil jsem na to dvě vrstvy, které byly během 10 minut na dotek suché. Takže jsem to byl projet, čímž jsem to vypálil. Zpočátku hnusný štiplavý smrádek a po čtvrt hodině jakoby karamelová vůně :) .. Tak snad to vydrží.

• Za odkvetlými pampeliškami

Dostal jsem chuť na pampeliškový med a tak jsem se vydal s kolegou co sedlá WRko na cestu za květy. Málo kdo by sbíral pampelišky v Ostravě, tak jsme se vydali k Beskydám. Za Hukvaldským kopcem znám skvělé louky, a proto

Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 08.05.2014
  • Zkrášlení

Celé to začalo na začátku února 2014 a hotovo bylo až na konci dubna. Motorku jsem před tím naposled projel, kdybych ji nakonec už nesložil, tak ať mám vzpomínku z poslední projížďky :-D . Z motorky jsem neměl dobrý po

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 30.04.2014
    Tachometr: 12000km
  • Páčky, blástry a Rukojeti

No děsivý stav mých páček a vysoké ceny nových páček od Yuki mě vedly k pořízení lepších páček. Nejdříve jsem vyhledával sklopné, nebo lámací páčky, ale ceny byly příliš vysoké. Na internetu jsem našel nádherné hliníkové

Vloženo: 03.02.2014
    Uskutečněno: 07.10.2013