Jawa 50/23 Mustang (1981)

Vlastník MasterX
Vloženo 8.6.2013
Aktualizováno 23.6.2015

Vloženo: 29.05.2014, Uskutečněno: 29.05.2014, Zhlédnuto: 6x

Tak a je to hotový... to to trvalo. STK v pohodě, technikovi se v očích zračil pocit překvapení že ta opelichaná mrcha naskočila na pohlazení startpáky a dále už nekontroloval ani povinnou výbavu. (která by byla pochopitelně v pořádku )

Na úřadě se zrušením depozitu to bylo horší, byrokracie si na mně zase smlsla, musel jsem znovu na pojišťovnu kvůli změně čísla TP a značky v zelené kartě, takže celá operace s vydáním značky mi zabrala celé dopoledne. :-/ Každopádně motorka může na silnici a to je hlavní. Kdyby nebyla tak pos*aná zima tak bych snad i někam vyrazil.

JirkaMetal (1) napsal 29.05.2014 v 15:58

Při pohledu na tento stroj se mě rozbušilo srdíčko taky jsem ho měl vlastně jako většina no ni

MasterX (2) napsal 29.05.2014 v 13:48

ten šroubovák je životní styl jiný nářadí nevozím... :)

opelichaná mrcha to je, za ten štětkolak po minulých majitelích se trochu stydím. ale není čas s tím teď něco dělat, takže až časem.

Martic (13) napsal 29.05.2014 v 13:20

Já bych neřekl, že je to opelichaná mrcha . Ale ten šroubovák jsi měl na STK schovat, protože může způsobovat pochybnosti

• vychytávání much...

Mustang se teď používá jako poskakovadlo po okolí a při tom se vychytávajíá mouchy - bohatost směsi, spojka, hledání povolených šoubů. :-) Motor se zajíždí, jezdit 40 km/h je ukrutná nuda, ale zní docela pěkně. Po cca 30

Vloženo: 25.07.2014
    Uskutečněno: 25.07.2014
  • Příprava na STK, rozježdění

Mustang už docela lítá, dostal nový futra do vidlice, lepší sedlo, novej a čistej lauf, pěkný řidítka v chromu (byly tam hnusný zoxidovaný z 21, který nešly dotáhnout :-/ použiju je ale po zavaření na jinej projekt :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.05.2014
    Uskutečněno: 22.05.2014
  • Přepis.

Tak se mi konečně povedlo zajet na evidenci a přepsat stroje... Přepis z předminulého majitele byl trošku na dlouho, něco přes půl roku... :-) Trošku mě nasralo že nedostanu nový značky pouze s evidenčkou bez platný STK

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.12.2013