Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 15.05.2014, Uskutečněno: 01.04.2014, Zhlédnuto: 4x

Tak, další sezóna začala a já letos brutálně nestíhal

Drobné zaváhání ve zkouškovém období způsobilo, že jsem měl jiné starosti než řešit motorku, a proto jsem servis zařídil až takhle pozdě

Letos jsem toho ale na servis naplánoval trochu víc než obvykle

Krom již tradiční výměny oleje, filtru a brzdovky jsem nechal přetěsnit vidle, při té příležitosti v nich byl samozřejmě vyměněn olej, dále jsem chtěl vyřešit dle mého názoru špatnou řetězovku a také sáknutí oleje z motoru

Časově to tentokrát nevyšlo úplně dobře, jelikož nejdřív neměl servisák čas a potom se čekalo na díly, které měly být skladem - poučení pro příšte

Po rozebrání bylo zjištěno, že ve vidlích byl odlišný olej Nějaké prase do jedné z vidlí narvalo naférovku olej do automatických převodovek Gufero na levé vidli bylo taky pěkně vymleté, takže se vše dalo do pořádku

Řetězovka byla po zkontrolování prohlášena za nevyhovující, a proto byla obratem objednána nová - volba padla na osvědčenou značku D.I.D Byl pokus vyřešit i drobnou vůli na rozetě vysoustruženým mezikusem, ale ke zlepšení to nevedlo, tak se to nechalo být - prý by to vadit nemělo, vůle je tam minimální

Po odstrojení kapot bylo zjištěno, že sáknutí oleje nebylo způsobeno špatným těsněním motoru (za což jsem byl celkem rád, protože se jednotlivá těsnění nedají koupit samostatně a sada stojí pěknou pálku ), nýbrž špatným guferem u výstupu hřídele řadící páky Oddychl jsem si - bylo objednáno nové a vyměněno

Suma sumárum - v tuto chvíli je na motorce vyřešeno vše, co by vyřešeno být mělo Brzdové destičky jsou v nejlepší kondici, ke konci sezóny mě ještě pravděpodobně čeká nové obutí, jelikož to stávající do motodovolené nejspíš sjezdím Volba padne asi opět na řadu Dunlop Sportmax Roadsmart, jelikož jsem s nimi velmi spokojený - pravděpodobně zkusím novější model s označením II

No, celé to trvalo skoro měsíc, poté jsem rozbil prasátko, poděkoval a spokojeně odjel Jako vždy vše v pořádku, spokojenost s přístupem i cenou

...a teď už konečně zbývá jen jezdit!

Stav km při servisu: 33815km

kokoška. (3) napsal 16.05.2014 v 09:16

Kamáráda chtěl pěkně okrást

sharkis (6) napsal 15.05.2014 v 23:56

PM

Psychedellic (1) napsal 15.05.2014 v 23:44

O jakej servis jde? Takovou menší generálku bych teď taky potřeboval

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017