Triumph Rocket III Touring (2014)

Vlastník Vejfuk
Vloženo 29.4.2014
Aktualizováno 1.5.2014

3. Ride On The Hill 2014 - Triumph Olomouc

Vloženo: 29.04.2014, Uskutečněno: 26.04.2014, Stav tachometru: 2000 km, Zhlédnuto: 19x

Oficiální sraz milovníků a majitelů motocyklů Triumph. Sešlo se nás opravdu požehnaně, průjezd hanáckýma vesničkama, uzavřené křižovatky, houkající alarmy v autech, mávající děti, nadávající důchodci (kecám...taky mávali ), gulášek, řízečky, bodypainting...no prostě rodeo se vším všudy .

Pete-Mitchell (3) napsal 29.04.2014 v 21:45

Typ s mikrofonem bude muset ještě trénovat moderování a přednes, ale to určitě natrénuje do 4 ročníku. Ale jinak plus za nápad a ochotu. Koukal jsem že se vás tam sešlo požehnaně. Snažil jsem se tě tam zahlédnout, ale měl jsem smolíka, prostě jsem tě neviděl Nejdříve jsem myslel že jo, že tě vidím na 9:46 jak tam jedeš, ale pak jsem si říkal že to asi nebudeš ty Napočítal jsem vás 87

Jinak videjko zajímavé, jen některé ty řeči, které se tam ozývali když tam pózovala ta statečná modelka, byli docela trapné a neprofesionální. Chudák, tam vystoupila v chladném počasí, určitě měla i trému a akorát se dočkala nevkusných hlášek.

Jinak vtipný. Hlavně kapitán Morgen a síťovaná Igelitka To jsem se zasmál :D

Ale co, hlavní je, že jsis to užil

• Hardegg & Vranov

Skoropodzimní sklouznutí se po Rakouských silničkách, kafe ve Vranově nad Dyjí a muzeum motocyklů v Lesné...perfektní počasí, perfektní den :-) .

Vloženo: 05.10.2014
    Uskutečněno: 28.09.2014
  • Předzimní výměna oleje

16 000km podle servisního intervalu je sice ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že 5000km už nejspíš do prvních sněhů nakroutit nestihnu, nechtěl jsem, ať mi mašina přes zimu stojí na starém oleji. Takže preventivní výměn

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.09.2014
    Uskutečněno: 19.09.2014
  • Polsko 2014

Menší motodovča k Baltu s mýma drahýma polovičkama :-) . Polsko projeto na jeden zátah...tentokrát byl cíl moře, takže se nikde moc nebrzdilo. Gdynia, Gdaňsk, Hel, Leba...na 6 dnů včetně cesty tam a zase zpátky docela na

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.07.2014