Honda CB 1000R (2009)

Vlastník motojanie
Vloženo 24.12.2013
Aktualizováno 17.11.2014

Vloženo: 26.04.2014, Uskutečněno: 20.04.2014, Zhlédnuto: 4x

S Tomínem jsme si naplánovali výjezd na letiště, zvažovali jsme jestli jet Mimoň nebo Tchořovice. Nakonec jsme se rozhodli pro Tchořovice. Vyráželi jsme kolem 11 dopoledne z OMW na Strakonické. Tomáš s sebou vzal ještě Vaška na šestkovém Hornetu a v téhle skupince jsme vyrazili. Plán byl jasný dojet na letiště, trošku se vyblbnout a udělat nějaké fotky Třikrát přišla kratší přeprška, ale jinak nám počasí přálo. Já ještě napsala Petrovi z ČB jestli se nechce stavit na svém Versysovi, takže i Petr nakonec dorazil. Na letišti byla akorát motoškola od Sršně a někdo tam zkoušel Ferrari. Zajeli jsme na zadní dráhu, abychom měli volnou dráhu. Párkrát jsme si dali sprint a jinak jsme jen zkoušeli obloučky a fotili.

• Celodenní trip po ČR s Tomínem

Konečně po dlouhém dohadování a věčných rušeních nám vyšla první společná vyjížďka s Tomem. Zároveň jsem ho potřebovala trošku otestovat, co na tom svém novém Ferdovi ujede než pojedeme společnou motodovču. Přeci jen mív

Vloženo: 07.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • Vyjížďka po práci

Po práci jsem si dala jen takovou kratší vyjížďku. Z Prahy na Neratovice, dál pak Mělník. Když už jsem byla v Mělníku tak bylo jasné, že nevynechám Dubou a tak přes Dubou dál až do Jestřebí, pak směr Česká Lípa, ale odbo

Vloženo: 26.04.2014
    Uskutečněno: 02.04.2014
  • Brno a okolí aneb motovýlet s Mácou

S Mácou jsme byli jsme domluveni na sobotu na delší vyjížďku po moravských motorkářských krásách. Tak jsem v pátek po práci honem dobalila posledních pár věcí na mašinu a v půl páté vyjížděla směr Brno. V jednom jsem měl

Vloženo: 14.04.2014
    Uskutečněno: 22.03.2014