Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Akamu
Vloženo 14.4.2014
Aktualizováno 2.1.2022

Vloženo: 21.04.2014, Uskutečněno: 21.04.2014, Zhlédnuto: 10x

Tak první vyjížďka s batůžkem úspěšně za námi, cesta naprosto v pohodě, i ve dvou je cestovní rychlost okolo 100 v poho, do kopců šplhá taky v poho, brzda dostatečnej účinek, přítelkyně se její vůbec první jízda na moto zalíbila
Bohužel se projevil nedostatek jawy, kdy se lehce ohnula podsedlovka, ještě včera vyztuženo trojúhelníkem ze železa, a zkrácena sedačka, kdy při zatížení zadní části, se tato dostala pod úroveň zadního laminátu a pak nešla vyndat
Spotřeba kdy jsem cca 200 km nalítal sám (a nešetřil jí) a 100km s přítelkyní vyšla mezi 5 a 6-ti litry

• Výměna primáru

Od Sesy jsem dostal nabídku na při koupi novýho duplexu, vyzkoušet řetěz od japonců. Řetěz od někoho jinýho než to bláto z ČZ! A ještě je levnější. Takže hned jak přišel nasazeno a teď zbejvá za aspoň tisíc km kouknout p

Vloženo: 13.11.2020
    Uskutečněno: 13.11.2020
  • GO

Tak pro cestu kterou by sme s klukama chtěli podniknout, sem se rozhod na generálku. Pár problémů sem odkládal jako provoz neohrožující a je to docela mazec co sme našli. Moto je momentálně ve fázi "rozloženo", zkoumáme

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.04.2019
    Uskutečněno: 08.04.2019
  • Čr a okolí

Tak sem tu z výletu, kterej byl krásnej, ale trochu se prodražil :-) Začátek v úterý přejezdem do jawa klubu praha, cestou sem 639 lehce přidřel, moc nechápu proč, ale dál jela bez problému, takže ok. S Kafim sme měli

Vloženo: 30.09.2015
    Uskutečněno: 30.09.2015