Honda CB 1000R (2009)

Vlastník motojanie
Vloženo 24.12.2013
Aktualizováno 17.11.2014

Vloženo: 08.04.2014, Uskutečněno: 13.03.2014, Zhlédnuto: 5x

Tak dnes to byla jen krátká vyjížďka za kamarádem Michalem do Libčic na kafčo a zpět... Ještě když jsem k němu přijížděla a viděla ten nádherný západ slunce, tak jsem neodolala, Bělku na chvíli odstavila a udělala jí pár pěkných snímků. Michalovi jsem to slibovala dlouho a když konečně vyšel čas i počasí tak jsem se za ním vydala. Kecali jsme asi tři hodinky, padla tma a tak jsem se opět stejnou trasou vydala dom. Najeto cca 60km.

• Vyjížďka na letiště

S Tomínem jsme si naplánovali výjezd na letiště, zvažovali jsme jestli jet Mimoň nebo Tchořovice. Nakonec jsme se rozhodli pro Tchořovice. Vyráželi jsme kolem 11 dopoledne z OMW na Strakonické. Tomáš s sebou vzal ještě V

Vloženo: 26.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Celodenní trip po ČR s Tomínem

Konečně po dlouhém dohadování a věčných rušeních nám vyšla první společná vyjížďka s Tomem. Zároveň jsem ho potřebovala trošku otestovat, co na tom svém novém Ferdovi ujede než pojedeme společnou motodovču. Přeci jen mív

Vloženo: 07.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • Vyjížďka po práci

Po práci jsem si dala jen takovou kratší vyjížďku. Z Prahy na Neratovice, dál pak Mělník. Když už jsem byla v Mělníku tak bylo jasné, že nevynechám Dubou a tak přes Dubou dál až do Jestřebí, pak směr Česká Lípa, ale odbo

Vloženo: 26.04.2014
    Uskutečněno: 02.04.2014