Dněpr K-750 (1962)

Vlastník lewisss
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 26.6.2014

Vloženo: 16.03.2014, Uskutečněno: 01.03.2014, Zhlédnuto: 50x

Tak jsem obrousil blatníky a co mě nečekalo,pod vrstvami prapodivného kytu a přenejtovaných plechů jsou blatníky uplně na sra...čku, Na zadním blatníku byl zanejtovaný pant na otevírání blatníku a vůbec byl dobitej jako prase, co s tím proboha dělali. Přední blatník celkem v pohodě, jen pár děr, brnkačka,už ho mam v kytu, ale ten zadek, dva dny sem to vyvařoval, vyklepával a rovnal a ještě nejsem hotov. Kdy sem to poprvé viděl tak sem blatník zahodil do kouta a chtěl sem koupit jinej ale nakonec sem se do něj pustil. No a nádrž to je kapitola sama o sobě, je dobrá tak na cedení špaget, to bude boj.

klubko (18) napsal 16.03.2014 v 13:52

to si teda zamakáš, než to vyvaříš to je jak vyvařovat shnilou škodovku

• Káčko konečně hotové

Tak jsem konečně doděla Káčko, teda kromě tý nádrže, tahle tam nepatří, je jen provizorní něž opravim tu zničenou původní. Jinak mašina i bez blatníků vypadá dobře,pár malých ůprav a byl by s toho pěknej Bobber. Dnes jse

Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 13.04.2014
  • převodovka

Tak jsem dnes po menších dodělávkách na motoru kouknul do převodovky, trochu sem měl obavi co na mě zas vyskočí ale žádnej bubák nebyl. Potřeboval jsem hlavně utěsnit hřídel řadičky,když jsem sundal víko a viděl ty hejbl

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 19.01.2014
  • skládačka

Tak mi přišli potřebné díly na skompletování motoru,vyčištěný a skontrolovaný motor jsem zase poskládal,to byla jedna radost protože nic nebylo zničený,dal sem nový těsnění všude kde to chtělo,jaký se dalo koupit a jaký

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 18.01.2014