Yuki SM 250 (2012)

Vlastník Pegas88
Vloženo 17.10.2012
Aktualizováno 17.10.2012

Po více jak roce zápis druhý

Vloženo: 31.12.2013, Uskutečněno: 31.12.2013, Stav tachometru: 700 km, Zhlédnuto: 24x

Motorka má momentálně najeto kolem 700km! Ano, pouze 700km motorku šetřím možná až moc, nejezdím s ní za deště ani v blátě, na krátké trasy ji nevytahuji vůbec, když je motor ještě v záběhu. A na dlouhé trasy nemám vůbec čas. Raději jí nechám stát, dokonce jsem i plastové díly navoskoval. Je to spíš kousek na výstavu
Za to se mi motorka odvděčila tím, že mě na poslední vyjížďce nechala na cestě. Zasekla se mi brzdová pumpa tak, že jsem musel zadní brzdu vyřadit a domů dojet bez ní. Dostala se do ní pravděpodobně voda, pístek zarezl a zasekl se tak, že brzdila zadní brzda natvrdo. Je to možná způsobeno také tím malým nájezdem, nebo jestli výrobní vadou, to zatím stále nevím. Dovezl jsem pumpu na záruku do Automeškan Třeboň s tím, že až bude díl, tak mi ho obratem posílájí. Nakonec je motorka zazimovaná bez pumpy a téměř 3 měsíce stojí takže když jsem měl na podzim více času, tak stála v garáži. Prý Číňani tuto pumpu zatím nedodali a nikdo neví kdy bude. Zatím jsem v klidu, ale doufám že jaro to jistí!
Takže moje šetření motorky a nedostatek času na ní, se mi vrátilo tím, že teď na ní jezdit nemůžu ani kdybych chtěl
Hezký nový rok!

• První zápis do deníku

Zatím doplňuji pouze deník,na recenzi je ještě čas.Nyní mám najeto 300km,motor chodí pořád stejně,ani ho moc nešetřím,chci aby si zvykal.Bohužel mám první čínskou závadu :-( tachometr si občas dělá co chce,chvíli jde n

Typ: Koupě
    Vloženo: 23.10.2012