Honda XRV 750 Africa Twin (1991)

Vlastník richardik
Vloženo 13.1.2013
Aktualizováno 30.12.2017

Vloženo: 29.10.2013, Uskutečněno: 29.10.2013, Zhlédnuto: 8x

Jaro 2013:
výměna oleje a filtru, nové pryže (E07), nové brzdové destičky (Brembo), nově vyhřívané rukojeti Daytona od Lujze, seštelované ventily (byly na doraz) a vyčištění a synchro karburátorů.

První zahraniční vyjížďka. 1300km v dešti, dvojí marný pokus o GG. Vítr, déšť, ještě že na hotýlku měli šnaps :)

Léto 2013:
vysněná dovolená (a vlastně hlavní důvod koupě Afriky): cesta do Francie a týden v horách na pomezí Francie a Itálie. Spousta pasů a taky šotolin. Sníh, sluníčko a spaní vysoko. Paráda!
Mercantour 2013 zde
Mimo jiné zjištěna spotřeba mezi 7 a 8 litry a k tomu až 2 litry oleje na 1k km.
Ale protože jsme se s Afrikou hodně skamarádili, domluvili jsme se na zimním otevření motoru a utěsnění všech děr, kudy ten benzín a olej odtékají.

Podzim 2013:
první skok (menší)
první wellnes (nečekaný)
první kolaps - odešel regulátor dobíjení. Pomohl alternativní od firmy Elesys - tímto děkuju!

• Konec

Všechno pěkné jednou končí... a my jsme se rozloučili. V dubnu 2016 se moje Afrika stěhuje k novému majiteli. Dvacet tisíc kilometrů, tři parádní dovolené ve francouzských a italských horách, spousta pěkných chvil v naší

Typ: Prodej
    Vloženo: 26.04.2016
    Uskutečněno: 26.04.2016
  • jaro 2014 - kalvárie

Poté, co jsem v létě 2013 na dovolené zjistil skutečnou spotřebu nejen benzínu, ale hlavně oleje, bylo rozhodnuto, že zimu stráví Afra u doktora. Nakonec zřejmě léčba stála za to, ale to, co léčbu provázelo, byl jeden ve

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.06.2014