Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Vloženo: 06.08.2013, Uskutečněno: 27.07.2013, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem si udělal pěkný víkend. V sobotu projížďka na třech Harley Davidson. Každá jízda trvala hodinu - můj výběr byl - Fat Boy Special , Street Glide a Wide Glide. To jsem jel sám a v neděli s přítelkyní na V-ROD MUSCLE byl zrovna volný docela štěstí )
Udělalo to na mě celkově dojem, protože každý Harley je jiný ale všechny mají něco společné a to je ovladatelnost na daný typ (velkých) motorek a brzdy jsou taky dobré . Váha nešla cítit ani u jedné a to měla každá i přes 300kg, možná trošku u Street Glide, ale jak jsem se rozjel tak to byl jako kolo s motorem Jízdy jsem si opravdu užíval a zátah motoru jsem využíval při každé příležitosti Mínus bych dal za příliš přehřívající se svody od výfuku, jde to dost cítit při stání, ale tohle by se dalo vyřešit izolační omotávkou nebo kalhoty z kůže, které jsem zrovna na sobě neměl v takovém vedru. Všem doporučují zajít vyzkoušet!! Je to dobrá zkušenost a je dobré vědět, jak vlastně takový Harley jezdí. Organizace byla perfektní za mě palec nahoře.

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018