Suzuki Boulevard C90 (2007)

Vlastník big7
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 11.6.2013

Výlet na koncert

Vloženo: 12.06.2013, Uskutečněno: 12.06.2013, Stav tachometru: 1 km, Zhlédnuto: 7x

V únoru jsem už nemohl dočkat až začne sezona. Nedalo mi to a začal jsem hledat první vyjížďku ..někam. Našel jsem oblíbenou rockovou kapelu KEKS a jejich vystoupení v Týnci nad Sázavou dne 4.5.2013 . Obvolal tři svoje kamarády a jeli jsme. Z počátku bylo pod mrakem, ale nakonec vysvitlo sluníčko a my jsme se vydali z Brna přes Třebíč, Telč až do Týnce. Je to ideální a klidná cesta která spojuje Moravu s Čechami. Prostě ideální cesta se spoustou zajímavých míst na zastavení a občerstvení. Po cestě jsem však ze své menší zkušenosti sice vyjel mimo cestu a to při brždění na štěrku na kraji silnice ale dopadlo to dobře. Raději jsme zastavili a u tety mého kamaráda kde jsme spořádali snad 15ks vynikajících kynutých knedlíku s povidlím...
Když jsme dojeli do cíle Týnce nad Sázavou zastavili jsme přímo před vchodem do zámečku kde se konal koncert Keksu. Všem kdo má motorku, nemusím říkat že to vzbudilo pozornost návštěvníků, jak místních tak přespolních. Lidi byli skvělý fotili se s námi, sedali na motorku pro vlastní foto apod. Starší vzpomínali na to jak jezdili na pérákách a jawách 350 a prostě fajn lidi. Dokonce kastelán nebo kdo to vlastně byl, nám umožnil spát přímo na ,,zámku ve šlofíkárně což nemělo chybu. Po koncertě s mirnou hladinkou rovnou do hajan.
Jak už jsem psal, prostě lidi nás brali jako za své krajany a oslovovali: to jsou oni motorkáři z Brna zvali na pivo, holky na tancovačku, no co víc si přát ... ) Koncert Keksáků byl uplně plnej lidí a všichni se dobře a na plno bavili, zpívali a tančili. Klasická vesnická zábava, kterou jsem už dlouho nezažil.
Ráno když jsme se sbalili, jeli jsme se podívat na přehradu Slapy, která zatím byla mimo sezonu bez turistů a lidí. Bylo tam hezky.
Další zastávku když jsme se vraceli do Brna jsme udělali v Prčicích, kde jsme se na náměstí seznámili týpkem, který nám říkal zážitky ze svého mládí a jeho jawe 350 apod. Měl tam svého vnuka a slovo dalo slovo kamarád ho svezl provětrat na mašině za dědinu. Odměnou nám byla mísa plná vynikajících jitrnic prostě paráda
Na tento výjezd se jen tak nezapomene a těším se na další.