Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Vloženo: 30.05.2013, Uskutečněno: 18.05.2013, Stav tachometru: 7128 km, Zhlédnuto: 3x

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel.
No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřkoly, a Sibčou, moji dobrou kamarádkou a zároveň Kájovo spolujezdkyní, vyjeli na krátkou projížďku na Medard, ze který jsme se tak cca. do desíti měli vrátit.
Probíhalo to klasicky. dojeli jsme na druhou stranu, tam jsme chvíli seděli, a pak jeli dom. No, a na cestě zpátky se stalo něco, čemu by snad nikdo nevěřil.
Káju jsem dojel, a co nevidím. Kája nemá zadní kolo. Ne že by ulítla matka(ano, to už se taky dvakrát stalo), nebo takhle nějaká opravitelná prkotina. Jemu se radši zlomila celá poloosa, osa, nebo co to je co ty čtyřkolky vzadu maj' a drží na tom kolo. někdo mi prosimvás vysvětlete, jak se může zlomit 3cm silná kulatina.
Hm. Co teď.? po přibližně dvaceti minutách bezradnosti následovalo několik telefonátů.. Kde jsme? Proč tam jsme? Kudy se tam dá přijet?
To my sami nevíme.
Nakonec jsem dojel do Svatavy, odvezl Sibču dom, vyzvedl Kájovo dědu s traktorem, a jel hledat cestu. co se stalo cestou, to bych nejradši všechno zapomněl. zapadnutí do hlubokýho jílu, čekání na traktora, a na závěr náraz do závory. Ano, čteš dobře. Náraz do závory. To je tak, když člověk čeká, pak si chce popojet, a tam kde závora nikdy nebyla (byla ale nepostřehl jsem ji zavřenou ) tak tam najednou byla.

Nakonec vše dopadlo OK, čtyřkolka byla odtažena domů, a my jsme ve třičtvrtě na jednu konečně mohli na plánovanou kalbu.

Endy (3) napsal 03.06.2013 v 13:21

Když se nikomu nic nestane, je to po čase skvělý zážitek

jneuro (2) napsal 30.05.2013 v 19:18

Ještě že to bylo za barákem...

penal1 (24) napsal 30.05.2013 v 15:57

hehehe...masakrální zážitky...aspon tě to zocelí

• Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • Druhý pololetí 2012

Je to už ranec dlouho, co jsem do deníku napsal článek. S tim jakej mam teď ale absťák mi nic jinýho nezbejvá :-D Vlastně jak tak koukam, tak poslední článek jsem napsal před osmi měsícema. To už je docela doba, a za t

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.02.2013