Derbi Senda 125 sm (2007)

Vlastník Misakk
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 16.4.2024

Vloženo: 25.03.2013, Uskutečněno: 25.03.2013, Stav tachometru: 31322 km, Zhlédnuto: 23x

Tak mi to vyšlo tak, že sem vyrazil v pondělí odpoledne na přepis. Čekal sem že za chvíli vylezu spokojenej se značkou ale zmýlil jsem se. Když jsem přišel k okénku, dal zaměstnanci potřebné papíry, tak na mě vybalil že je nutná Evidenčka. Přesně na tohle sem se ptal kamaráda, který taky přepisoval nedávno motorku a ten mi řekl, že nic takového nepotřebuji. K tomu všemu, jsem měl zrovna zadní kolo motorky na opravě takže sem musel motorku hodit do dodávky. Ke vší smůle při nakládání motorky do dodávky, se nám podařilo ulomit část pravého předního plastu (Byla velká zima tak to asi zkřehlo) . Opravdu tohle mě už dorazilo. Naštěstí následná evidenční kontrola a přihlášení klaplo, ale celé odpoledne zabité. Na palst mám domluvené speciální lepidlo, tak doufám že to klapne :) Opravdu zajímavé odpoledne :D

Misakk (0) napsal 26.03.2013 v 09:23

asi tak :)

JirkaMetal (1) napsal 25.03.2013 v 22:51

všude stejný a kamárádi to zlehčujou,a pak se nestačíš divit

• První dny řidičáku

Tak jsem se konečně dočkal a dostal sem řidičák. Za 1. den naježděno kolem 100 km :) Stihl jsem už i doplatit na málo paliva v nádrži a bohužel mi došel benzín :-D Rozhodně už si budu dávat pozor! :-D

Vloženo: 22.06.2013
    Uskutečněno: 22.06.2013