KTM 125 Sting (1998)

Vloženo 26.12.2012
Aktualizováno 23.5.2013

Polisport LMX maska, blinkry

Vloženo: 13.03.2013, Uskutečněno: 14.02.2013, Zhlédnuto: 32x

Vzhledem k tomu, že jsem toužil po KTM a Duke mi přišel moc slabý a drahý, našel jsem si něco, co vypadalo opravdu příšerně. Díky mé technické zručnosti jsem se ale rozhodl, že si motorku postavím podle sebe. Zasnil jsem se do masky Polisport LMX, nejdražší, ale fakt nejhezčí maska od Polisportu. Přišel mi krásný poctivý odlitek. Horší to ale bylo s demontáží staré "žraločí" masky a napasování malinké masky. Všechna elektrika a řídící jednotka byla uložena na asi 2 neskromných hlinikových držácích, které jsme museli oddělat a elektriku umístit pod brýle mezi vidlice a přitáhnout sponkama tak, aby nic nezavazelo. Masku jsme po cca 1,5 hodině namašlili a výsledek vypadá velice pěkně. :) Musel jsem ale prodat crossový blatník a koupit si motardový, jelikož ten crossový najednou vypadal jak lopata na sníh u tak malé masky - maska je opravdu malá, nepřesahuje ani vidlice.. Dál přišly na řadu blinkry místo škaredých oranžových "krabic" co tam byly, se mi dostaly do ruky blinkry z Yamahy R6 2005, který na tom vypadají fakt pěkně :) Vyrobil jsem si držáky a využil jsem děr na vidlici ze staré masky a blinkry jsem naprosto jednoduše přidělal. Vzadu jsem si pořídil dve speciální gumové objímky, na které jsem blinkry přidělal těsně za sedlo, aby moc nevyčuhovaly, ale aby byly i vidět. Dál bude na řadě držák SPZ a repas předních vidlic, jelikož mi začaly téct.

cita29 (2) napsal 12.08.2013 v 14:00

Hezké škoda že už si ten ten blatník s jagermeistrem prodal, já bych ho od tebe hned koupil

• 3000 km za sebou

Dnešním dnem spolu máme za sebou téměř 3000 skvělých, bezporuchových a beznehodových kilometrů. Namontovaný nový držák SPZ, na něm tenké LED diodové světlo, polepy z karbonové folie a novou přední gumu od Mitasu. Motor s

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.05.2013