Honda CBR 600F (2002)

Vlastník Koloušek_Míša
Vloženo 16.12.2008
Aktualizováno 15.1.2009

Vloženo: 02.01.2009, Uskutečněno: 31.12.2008, Stav tachometru: 9123 km, Zhlédnuto: 1x

Sem byl dneska na toho Silvestra prohnat to svý brko a to byla teda jízda. Sem jel normálně dvědvacet po městě na plnej kotel pyčo a najednou rána jako kráva. Tak sem myslel že v tom bouchli ty saze jak se to stalo kámošovy na R1 pyčo woe a vono hovno. Byl to dělobuch, co mi vybouchnul v mojí Kesidě Integrál bez plexi po fotrovi. Hrozně sem se leknul a začal lítat vod jednoho kraje silnice ke druhýmu.Lidi čuměli jak vyjevený. Najednou se protisměru vyloupla karosa. Intenzivně sem brzdil ale crash byl uz nevyhnutelnej.Narval se to pod ní asi tak ve stopadesáti. Rána jako bejk.Když jsem se voklepal, zvednu se a jdu zvednout mašinu. Ta je úplně v piči.Lidi z autobusu kroutí hlavama a říkají, ty woe to bylo jak z terminátora. Tak sem posbíral trsátka z kapot do igelitky, býčí silou svých paží narovnal ohlé šavle, jednu jsem i hodil a nasedl na svého teď již streeta a odjel do hospody oslavit tu držku. Proto radím všem, nejezděte na silvestra v Kasidě po městě, nebo aspoň mějte zavřené plexi ať nedopadnete jako já.

• Nová roura

tag už mám na cebru novou laďenou trubku značky Ichtyl a řeknu vám je to mnohem lepčí než minulej hustej la´dák co mi dělal kámoš Venca z hasičáku. Už první nastartování ukázalo, že sem zvolyl dobrej.Vyběhla na mě soused

Vloženo: 21.07.2009
    Uskutečněno: 16.07.2009
  • Vílet na zmzku

Tuhle sobotu se udělalo hustý počasý tag mě to vyláko vytáhnout brko.Vijel sem s kámošema na lehnách na zmrzku a taky při tý příležitosti navázat ňáký kontakti s kundama. Jízda probíhala výborně, valyly jsme to 250 do z

Vloženo: 17.06.2009
    Uskutečněno: 13.06.2009
  • Sem byl dneska na eSTéKáčku s mím cébrem. Sem tam přijel po zadnim jak pyča až technyk co tam zrovna prohlížel jinou mašinu musel uskočit abich ho nepřejel. Vlez sem dovnitř k tý buchtě co je na přýmu a říkám že chci tu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.04.2009