Gilera RRT 125 (1989)

Vlastník Franczek
Vloženo 20.1.2013
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 24.01.2013, Uskutečněno: 13.09.2012, Zhlédnuto: 23x

Motorka mi postupne prestavala startovat. Sla nakopnut len po poriadnom roztlaceni a chvili zahrievania motoru. Najprv som riesil palivovy system, ktory bol v poriadku. Nasledne sviecka nakolko som si vsimol ze iskra je velmi slaba. Na sviecke som znizil odtrh co aj par tyzdnov stacilo ale neskor sa opakovalo to iste. Potom som presiel na indukcnu cievku a na CDI. Cievkou to nebolo a uz uz som chcel kupovat CDI ale docital som sa ze to moze byt priamo statorom. Rozhodol som sa kupit stator a pomohlo. TO ZE SVIECKA DAVA SLABU ISKRU MOZE BYT STATOROM !!!

• Zimne opravy

Po zime je motorka poskladana a pipravena na sezonu, respektive na predaj. Cez zimu som do nej vrazil cez sto eur. Bol na nej vycisteny a na novo natrety vyfuk, pozvarane a nastriekane plasty, nova zadna guma, nove smero

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.03.2013
    Uskutečněno: 12.03.2013
  • Novorocny vyjazd

Ako sa vravi "Ako na novy rok tak po cely rok". Tak som sa rozhodol ze sa preveziem nakolko bolo pekne pocasie a sneh ako tak roztopeny. Dopadlo to ohnutymi riadidlami a rozlamanou smerovkou B-)

Vloženo: 24.01.2013
    Uskutečněno: 01.01.2013
  • Dokoncena generalka

Konecne po roku poskladana motorka a samozrejme aj prva jazda po ktorej nasledoval defekt. Vsetko vdaka tomu ze motorka dlho stala( na fotke je s prazdnym zadnym kolesom ) . Ale vdaka mojmu obrovskemu nadseniu bola motor

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.01.2013