Suzuki GSX 750 F (2004)

Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 02.01.2013, Uskutečněno: 09.12.2012, Zhlédnuto: 5x

Tak trochu doháním resty

Sezónu 2012 zakončuji s najetými 2780 km Ty 3 tisíce jsem bohužel nakonec nestihnul, snad se zadaří příští rok

Stejně tak jak rychle přišly silné mrazy, jsem i já přišel zazimovat Mušku

Vzhledem k poměrně přívětivé dlouhodobé předpovědi a nadcházejícímu zimnímu servisu jsem to tentokrát až tak nehrotil - hlavním úkolem bylo vyndat baterku

Hned na úvod musím sebekriticky říct, že se hluboce omlouvám inženýrům z Hondy, když jsem ještě nevědom jejich relativně chytrého systému prohlašoval cosi o tom, že museli být úplně blbí, když vymýšleli vyndávání baterky na CBF 1000

Inženýři ze Suzuki jim totiž, jak jsem nyní zjistil, totálně vypálili rybník! Baterka je schovaná pod sedlem, jako tomu bylo u GSX-R, oproti tomu jí však v "lůžku" nedrží jen guma, ale železný zmetek, který je přišroubován k rámu podsedlovky a zároveň tvoří přední stěnu "lůžka"...

Aby to nebylo tak jednoduché, tak je baterka zastrčena opravdu hluboko v těsné blízkosti nádrže a centrálu, takže prostoru pro manipulaci opravdu pramálo

Baterku jsem z motorky doloval půl hodiny - vzhledem k množství kabelů a vedení k vyhřejvaným heftům nebylo možné s tím kovovým krytem téměř pohnout a jako bonus jsem zjistil, že baterku ven nikdo netahal asi pěkně dlouho, jelikož šrouby byly pekelně zatuhlé (a navíc ještě jiné než na baterce, aby to nebylo tak snadné...)

Vedení k vyhřívaným heftům se musí předělat, což nebude takový problém

Při povolování zatuhlých šroubů baterky golou jsem si v předzvěsti nadcházejících svátků Vánočních trochu zaprskal - povoloval jsem zatuhlý "+ pól" a při náhlém povolení šroubu jsem se samozřejmě dotknul kostry - bylo z toho jiskřiček jak na silvestra a docela jsem se lek

Baterka je uložená jako vždy doma a celkově dostala asi docela zabrat, jelikož nabíjení trvalo neobvykle dlouho - snad ještě chvíli vydrží

Diegow (4) napsal 09.02.2013 v 16:48

zdar , koukám , že ty Japončíci sou všichni stejní na mé kawě to vymysleli obdobně

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017