Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 27.06.2012, Uskutečněno: 27.06.2012, Zhlédnuto: 9x

Vyjížďka na chalupu, která byla tentokrát velice naučná

Konečně vím, kde má moje nádrž dno Cestou na chalupu jsem měl v plánu natankovat, cca 50m před odbočkou na benzínku začala motorka škubat - říkám si: "a je to tady, jestli nebude fachat rezerva, tak budu muset tlačit" Přepnul jsem tedy za jízdy na rezervu, motorka ještě chvíli škubala a pak jsem v pohodě dojel ke stojanu - uff Teď už tedy přibližně vím, kdy mi podle ukazatele dojde benzín a také to, že rezerva u téhle motorky činí cca 2 litry benzínu

Průměrná spotřeba zatím rovných 6l/100km - musím ale podotknout, že v této spotřebě je jak jízda na okruhu, tak jízda ve dvou - doufám tedy, že ještě nějakou decku časem sundám

Druhý úkol byl konečně umejt motorku Na radu servisáka jsem sundal spodní kapotu, abych jí zbavil šíleného nánosu oleje se štěrkem způsobeného sáknoucím ventilovým víkem, které evidentně teklo už hooodně dlouho Máme totiž podezření na nepatrný únik oleje někde zespodu z motoru, ale dokud tam je tolik bordelu, tak v životě nepřijdeme na to, odkud to sákne - až to zjistíme, tak se to vyřeší

Po zkušenostech s Mrškou, kde jsme složitě laborovali s tím, který šroubek kam pasuje (jelikož tam pomalu nebyly 2 stejné), jsem si udělal takový menší plánek - viz foto - kruh na straně symbolizuje přední kolo, ten šílenej paskvil znázorňuje tvar kapoty - pod šroubkama byly tečky, abych věděl, který šroub kam patří - vřele doporučuji!

Z vnitřní strany kapoty jsem vyndal, přesněji řečeno seškrabal, asi tak hrst štěrku s olejem, ale vzhledem k absenci účinného chemického prostředku jsem nakonec boj s mastnotou vzdal předčasně - vypotřeboval jsem na to cca 100ml jaru, drbal jsem to houbičkou i starým zubním kartáčkem Zvenku je to čisté, zevnitř to pak vezmu nějakou chemií, protože bych to jinak dělal ještě zítra

Po této srnda akci jsem kapotu nahodil zpátky a nakonec konečně umyl celou motorku

Bohužel bylo celé odpoledne zataženo, takže jsem se nakonec na nějaké lepší foto vykašlal - zase někdy příště

Každopádně dnešek byl fajnovej

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017