Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník dohoja
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 16.6.2012

Vloženo: 06.06.2012, Uskutečněno: 06.06.2012, Zhlédnuto: 8x

Dne 6.6.2012 mě konečně přišel Bluetooth Multi-Interphone, cena 1800Kč. Využívat ho budem mezi řidičem a spolujezdkyní. (Stav tacho: 34 149 km)

Zpracování vypadá velicce dobře a nevypadá to, že by se dovnitř mohla dostat voda. Párovnání mezi sebou i s mobilním telefonem (Noka C5-00) je velice jednoduché. Celkové ovládání je velice jednoduché (celkem 5 tlačítek: Reset, Vol.+ -, Stop/play, Power/Interphone).
Balení obsahuje 2xkomunikátor, 2xheadset, 2x nabíječku a nějaký upevňovací bazmeky. Zatím se mi to jeví jako dobrý komunikátor ovšem uvidíme jak bude pracovat při jízdě.

Zkušební provoz v helmě - pokoj (0km/h):
Zvuk MP3 z mobilního telefonu je více než dobrý a docela mě to překvapilo. Přehrávaná muzika lze přes Interphone zastavit a znovu pustit (pouze STOP/PLAY, není možnost další písničky či předchozí).
Telefonování je také dobré. Dobrá srozumitelnost na obou stranách. Možnou nevýhodou je automatické zvedání příchozích hovorů. Nejdříve 3-5s vyzvání (zde je možnost na odmítnutí) a pak se automaticky spojí. Více by se mi líbilo manuální zvedání.

Zkušební provoz v helmě - jízda:
50 km/h:
MP3 - paráda hodnocení 1 (jak ve škole)
Telefonování - 1
Komunikace - jezdec 1/2, spolujezdkyně 1

90 km/h:
MP3 - 2 ale je to pořád dobrá kvalita, samozřejmě oproti 50km/h bylo potřeba trochu zesílit hlasitos
Telefonování - 2
Komunikace -jezdec 2/3, spolujezdkyně 2

130 km/h:
MP3 - 3 šlo slyšet i při 150km/h ale záleží na písničce a nastavení equalizéru, bylo to moc přebuzený a sluchátka to už moc nestíhaly
Telefonování - 2/3
Komunikace -jezdec 4, spolujezdkyně 3/4

MP3 a telefonování do 100 km/h bez žádného problemu a neměl jsem to ani na max hlasitost pak už to při basech dost chrči a není to ono, ale to bych spiš označil jako problém Headset a né samotný komunikátor. Takže si myslim že pokud by se dokoupil lepší Headset tak by to bylo naprosto bez problému. Při první jízdě dokonce trochu kapalo tak uvidíme jestli se to rozpadne :) ale jsem velice nadšen :)

... komunikace je dobrá, ale horší slyšitelnost jezdce je podle mě zapřičiněná absencí bradového deflektoru u Pafčiný helmy, zkusím ho tam dodělat a uvidíme :) ... Pafka si na špatný zvuk nestěžovala :)

... po nějaké době se mi ulomil vnitřní plast co drží konzoli s BT Interkomem. Nebylo to za jízdy, ale při neopatrné manipulaci :) Ohnul jsem si kousek plechu a nahradil to plechovím a funguje to taky.

Bouska (0) napsal 19.11.2013 v 23:00

Ahoj, mám taky tento interkom. Teď si ho chce koupit můj kamarád.
Kde si ho koupil za 1800 kč?
Nevíš zda jde tento tip spárovat s více než dvěma přístroji?

Díky

• ME MotoGymkhana 2018

Mistrovst Evropy v MotoGymkhaně 9.-10.6.2018 Dobrá organizace, skvělí jezdci a hlavně super akce. Výsledné 17. místo www.motogymkhana.cz

Typ: Sraz
  • MotoGymkhana GP8

Během tréninkového dne na ME MotoGymkhany v Janovicích nad Úhlavou se podařil osobní rekord v GP8. 28:98 Podařilo se na nových gumách Dunlop SportSmart TT (Figura byla dle regulí. GP8 nebyla oficiální částí záv

• Zadní brzdové destičky

Nissiny se osvědčily. Bylo potřeba vyměnit před ME MotoGymkhany. Instalováno cca 50 950 km (zkreslené)

Typ: Odborný servis