Yamaha XJ 1100 (1984)

Vlastník truck
Vloženo 2.2.2012
Aktualizováno 13.3.2015

mravenčí práce,ale i radost z díla

Vloženo: 13.05.2012, Uskutečněno: 13.05.2012, Zhlédnuto: 3x

Cesta časem zpátky je nemožná,ale snažím se věci vrátit do roku 1984.
Něco nepůjde úplně,ale některé opravy překonají technologie používané při narození mého MAXIMA.
Zatím jsme spolu v garáži strávili cca 200 hodin a tak byl čas i na přemýšlení jak dál.
Taťka Josef měl pravdu,ale to jsem zjistil až když vidím jak jsou ty díly po renovaci nádherný.Maxim si nezaslouží žádný pokusy a násilí.Bude to zase černá a chrom.
Jenom to sedlo snad na koně bude citlivě upraveno.Tak to je tak vše.Teď bude pauza jdu do špitálu tak se snad probudím a pak budu pokračovat.

yakuza72 (0) napsal 30.05.2012 v 21:24

Ty brďo... Prekrásna práca... 4ím si to tak pekne leštil.. Aj ja chcem tak pekne vyleštiť nejaké diely. Super...Už sa neviem dočkať kedy to bude hotové.No ty si ale velký macher... apropo čo máš nejaké zdravotné problémy? Tak ti želám čo najrychlejšie uzdravenie aby si čo najrýchlejšie mohol pokračovať vo svojom diele a pekne dokončiť... Ja sa chystám do Maďarska na zraz moto. pri Balatone Potom pošlem nejaké fotky.. Zatial sa maj krásne a vela zdravia ti želám... Čav..

Taťka (2) napsal 13.05.2012 v 20:47

Luboši,to je krásná práce. Chválím Tvoje rozhodnutí. Tak hlavně ať se k ní v pořádku vrátíš, budu držet všechny palce.

hroňa (0) napsal 13.05.2012 v 20:32

Nádherná práce tak ať se Ti dílo daří. Až budu mít cestu okolo, tak se stavím na toho krasavce podívat. Měj se ahoj Milan.

• DĚLENÍ

Nevím jak to pojmenovat ,pochopit nebo neřešit ? Maxim můj kámoš půjde zřejmě opravdu k novému majiteli. (y) Všechno se změnilo.Než jsme začali pořádně lítat :! Najednou mám doma Harley Davidson a Maxim stojí v garáži.

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.02.2015
    Uskutečněno: 28.02.2015
  • sory ještě to video

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • "Go on"

Je to zvláštní pocit skoro po roce už zase jezdíme. (y) Veliká paráda jenom jsem zjistil,že ta moje závodní motárdová palice si pořád nedá pojkoj (n) Až na videu jsem si všimnul nebo spíš slyšel,že mi při podřazování pr

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2014