Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník hanicka.
Vloženo 1.5.2012
Aktualizováno 8.8.2021

Vloženo: 11.05.2012, Uskutečněno: 10.05.2012, Zhlédnuto: 3x

Jela jsem se svézt na Dubou Jela jsem až navečer, takže nebyl moc provoz...noo ale nejsem se svou jízdou úplně spokojená ještě jsem pořád na tom nějaká neohrabaná, občas ucukaná:-S a musim přiznat, že na GSku jsem ty zatáčky jela mnohem líp a taky rychleji noo musim ještě hodně trénovat:)ještě chvíli potrvá než se se Sršněm sžiju ale já to nevzdám;)

• Sosnová :)

Dneska jsme jeli do Sosnový na okruh:) Původně jsem myslela ,že pojedu jen na čumendu, okouknout kluky jak to tam klopěj...ale taky jsem jezdila:) Bylo to naprosto úžasný, vůbec jsem netušila , že bych to takhle mohla na

Vloženo: 06.06.2012
    Uskutečněno: 06.06.2012
  • Výlet do Bikerscrownu v Chlumci

V sobotu jsme byli v Bikersu, výlet pěknej, sluníčko pěkně hřálo,cesta klidná, jízda taky v pohodě, jen to kolem140km/h docela dost fouká a mlátí to semnou:-D a to mám štítek:-) Koupila jsem si tam zámek na moto a polep

Vloženo: 06.05.2012
    Uskutečněno: 05.05.2012
  • Mytí, leštění a vyjížďka

Motorku jsem řádně umyla,vyčistila řetěz, vyleštila ji , namazala řetěz a odpo jsme se jeli projet ještě se dvouma kámošema! Tak dneska už to bylo mnohem lepší:) Sice jsem s tim ze začátku jela jak s hnojem :-D Ale ta

Vloženo: 01.05.2012
    Uskutečněno: 01.05.2012