Stomp KZR 140 (2010)

Vloženo 5.3.2012
Aktualizováno 5.3.2012

Repase pitbike-motor

Vloženo: 05.03.2012, Uskutečněno: 05.03.2012, Zhlédnuto: 32x

Na konci roku 2011 sme se rozohdli pro stříkání rámu rám je žlutý rozebírání motorky bylo způsebo vadou na přeovdovce .rám je nastříkán pitbike skoro složen chybí jen motor ale na něm už se pracuje na motoru sme vyměnily pár drobností do teto doby jsem z motorkou nemě temer zádný problém. motor je držák jen výměna pístu a vnetily nastavit ale jinak nic těd byla vada způsobena jezcem tudíž mnou. při rozebírání sme sjistily že je v háji a psojkový koš jelikož když sme ho povolovali tak je tam matka na kterou je special nastavec ten jsme zakoupily ale stejne to nešlo a nešlo dolů. tak tata má svoje kutilské vylepšováky a i pri rázovém sroubováku to neslo ale nakonec se povedlo díky vylepšůlváku moto jsdme rozebraly a zjistily ze prdl karter vylítlo ven ložisko a trojka se tam nechtěla dorazovat to jsme koupily vymenily a zjistily že když jsme na soustruhu v karteru zjistily ze je menší díra na ložisko tak jsme poprosily kamaráda který má soustruh aby nám vypích vetší díru na ložisko vse jsme uz přopravily tesnení proste vse a najednou kdyz sme to daly dva kartery k sobe zjistili jsme ze na převodové hřídeli je vůle . u tohohle jsme zatím skončili jelikož podložku schníme v brzké dobe snad v pondělí bude podložka a budu dále pokračovat v příbehu jak jsem předelával pita na sezonu---:)

kokpilot (0) napsal 15.01.2015 v 22:23

Pěkně si tím hrajete, k takové to rozborce se asi jen tak neodhodlám.
Pěkný pit bike za 10b

• Champs TTR 155

Tak nyní se stomp opět předělává a na podzim se koupil Champs ttr 155.

Vloženo: 20.03.2013
    Uskutečněno: 20.03.2013