Cagiva Raptor 650 (2000)

Vlastník Morris.82
Vloženo 18.7.2009
Aktualizováno 16.6.2014

Vloženo: 27.01.2012, Uskutečněno: 17.08.2011, Stav tachometru: 4 km, Zhlédnuto: 17x

Docela na rychlo jsem se rozhodl, že vyrazím s bráchou a kámošema na pár dnů na Slovensko.
Jenže Raptor není zrovna na cestování moc připraven…žádny úchyty, křehké zadní plasty, plastová palivová nádrž… Takže jsem začal řešit držák zadního kufru. Bohužel jsem nemohl na rychlo nic sehnat, tak už jsem se odhodlal, že si nějaký vyrobím. Naštěstí jsem náhodou narazil na inzerát držáku topcase Givi z Ducati Monster. Desing Monstera a Raptora má na svědomí jeden člověk, tak jsem to risknul jsem to a koupil ho.
Po drobných úpravách bez nutnosti sváření se mi ho tam podařilo den před odjezdem napasovat
Potřebné nářadí : flexa, vrtačka a kladivo
Myslím, že nevypadá špatně a bez problémů jsem s ním odjel nějakej ten tisíc km. Když jsem byl v tom montování, tak jsem si tam dal i plexi štítek, aby na mě tolik nefoukalo. Přece jenom to je lepší při vyšší rychlostech a delším cestování.

• Dovolená 2013 (Rakousko, Německo, Italy)

Super akce! Tři motorky (Raptor, FZS600, Thundercat 600)

Vloženo: 02.06.2014
    Uskutečněno: 20.07.2013
  • Dovolená 2012

Dne 1.8.2012 jsem vyrazil s bratrem (GS500) a kámošem (FZS600) na dovču směr Maďarsko. Směr proto, že jsem nevěděl, jestli se nám podaří dojet až tam. Na jaře jsem měl crash a vyjel jsem ještě sešroubovanej s nesrostlou

Vloženo: 18.03.2013
    Uskutečněno: 01.08.2012
  • ČTVRTÝ DEN (Výlet Česko, Slovensko, Polsko)

Čtvrtý den. Probuzeníčko po divoké noci , koupačka, oběd a hůrá domů…

Vloženo: 30.01.2012
    Uskutečněno: 21.08.2011