Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

První akce roku 2012

Vloženo: 03.01.2012, Uskutečněno: 03.01.2012, Stav tachometru: 4743 km, Zhlédnuto: 3x

Nepočítáme-li první start na Silvestra, po chvíli jsem se zas projel, poprvé v tomto roce. Jelikož mě nedávno sužovala angína, nemohl jsem se projet dřív..
Dnes jsem Mustanga vytáhnul z garáže, a neměl jsem to zrovna šťastné.. Jelikož mám bimbající se blatník, musel jsem to prozkoumat, a čekalo mě velice nemilé překvapení.. Plech u světla je praksklý kousek pod sedlem, kde se to má být přišroubované.. Snad s tím svářečka něco nadělá.. Když jsem se už chtěl projet, čekalo mě další nemilé překvapení.. Pořád to chcípalo,a po ujetí připbližně 100m to nešlo nastartovat už vůbec.. Kdo by řekl, že ta věc chce v nádrži benál, co?! Naštěstí jsem měl ještě kapičku ve flašce, ale ne moc.. Zřejmě vím, za co utratím kapesné tohoto měsíce.. Podle mých výpočtů by to téměř vyjít na plnou nádrž Nebo aspoň skoro-plnou.. Po dolití mých železných zásobb jsem se trochu projel, ale noha mě popravdě bolí jak čert.. Musím něco udělat s volnoběhem

Končíto (1) napsal 06.01.2012 v 14:32

Noha mě boela protože jsem furt šlapal jak kretén!

Bimbam (0) napsal 06.01.2012 v 13:49

Jenom do nádrže nelej co kde najdeš, nebo budeš dělat brzo přinejmenším gufera. A proč tě jako bolí noha? Teda kerá - ta řadící nebo ta startovací? Když sklouzne noha ze startovačky v momentě když je dole, to pak holeň zabolí, to jooo, ale furt je to prd proti tomu když kopne při startování dvaapůla jednobuch

T-1000 (3) napsal 03.01.2012 v 21:12

Měl si požádat Samozvaného o požehnání a jelo by to jako drak!!!

MartinED250 (18) napsal 03.01.2012 v 20:53

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013