Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Vloženo: 12.12.2011, Uskutečněno: 12.12.2011, Stav tachometru: 4743 km, Zhlédnuto: 1x

Dneska jsem Mustoše už vystěhoval z domu Dodělal jsem všechno co bylo potřeba, tak nebyl důvod proč by tu zůstal (na ozdobu! ). Venku jsem ho trošku projel, a hrozně jsem se divil, co s tím strojem je.. Proč to nejede?! Proč se téměř nedá rozjet?! No, při šel jsem na to při parkování.. Celou dobu jsem to všechno měl posunutý o jeden stupeň, takže jsem se rozjížděl na dvojku . Později ten den jsem ještě vyčistil, a nasadil jiný výfuk. Na Mustangovi se mi líbí výrazně víc, a i má lepší chrom Byla to docela patlačka, ale nakonec jsem to uskuttečnil! Naschvál jsem si ho nejdřív nastartoval jen s kolenem.. No, divím se, že na nás nikdo nezavolal zásahovku kvůli teroristickému útoku! S vyčištěným výfukem je hned lepší vzhled, dle mě i zvuk.. To už by dneska stačilo, šlo se jezdit! Lidi, povím vám, s tím výfukem, to je neuvěřitelná změna!! Na výkonu -či jak to mám identifikovat- to bylo znát úplně neuvěřitelně.. Změna byla jedině k lepšímu! Móc dobréé řešeníí

T-1000 (3) napsal 27.12.2011 v 11:46

Když tak koukám na první obrázek, tak mně napadá že je to spíš Výfuck...

Endy (3) napsal 16.12.2011 v 13:48

Bimbam> Soudíš dobře, ale Endyro má stání v dílně u baráku. Ve vzdálené garáži by mu bylo smutno!

T-1000> To by skutečně byl řev - skučel bys v nelidských bolestech!

Bimbam (0) napsal 14.12.2011 v 00:08

Pak by ale nebylo k rozpoznání v šeru garáže v krátkých dnech od Morgany - soudím podle jedný fotky mustanga že Morgana parkuje v Endyově.

T-1000 (3) napsal 13.12.2011 v 11:39

Větší řev by byl slyšet leda kdybych tajně přetřel Endyro na černo...

Endy (3) napsal 13.12.2011 v 10:19

Zdálo se mi, že tady přes kopec slyším letět stíhačku - a on to byl mustang bez laufu

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013