Jawa 50/21 Pionýr (1967)

Vlastník Johnny23
Vloženo 4.7.2011
Aktualizováno 2.9.2014

Vloženo: 28.11.2011, Uskutečněno: 27.11.2011, Stav tachometru: 4733 km, Zhlédnuto: 12x

Tak dnes sem se vydal na poslední letošní vyjížďku.Po asi 10 minutovém zahřívání fichtla :D jsem konečně vyjel směr Bohuňovice kde mě čekal kámoš na simálu .Vydali jsme se společně směr Těšikovská kyselka projeli sme polnackou pak přes Bělkovice pak přes nákej ten uzkej mostek a pokračovali sme dal chvilkami to bylo i namrzly furt jsme to zkoušely nohama :D.Pak jsme dali pauzu a já zas měl problem ze startem když jsme držel spojku a řadil za 1 tak to šlo přes zuby a pak to mělo snahu chcípnou.Před kyselkou už místama byl sníh tak jsme jely opatrně .Na kyselce si kámoš načepoval kyselku já sešteloval spojku ale problem se startama jsem měl pořád říkal jsem si to bude asi tou zimou protože po příjezdu na kyselku sme ruce na válci udržely uplně v pohodě.Jak se to zahřálo pokračovali sme směrem zpět do bohuňovic zase kolem lomu a i nákou tou polickou a přes brod řeky na benzině OMW jsem zjistil že jsme stratil šroubek co drží horní kryt a všechny 4 šroubky co drží spodní kryt (břicho) nevím jak to vždyť pérovky tam byli.Po pauze jsem to zas musel zahřát ale fichtl i když jsme držel plnej tak jel jakoby nešel benál nic nic najednou chytl a zas nic tak sem nák dojel do bohunovic ke kámošovi dom cca 1 km a tam sme to naštěstí zpravily vyčistil jsem svíčku trocha se to zlepšilo na konec se zjistilo že byla povolená tryska ta byla čistá tak se dotáhla a fichtlu už jel v pohodě a dom jsem tedy dojel:) .

• Oprava předních vidlic +lakování

Přední vidlice už byli poohýbané silonová futra volná tak bylo na čase objednat nové vidlice i s kluzáky. Vše je made in ČR ale v surovém stavu. Proběhlo důkladné očištění od separačky strhnutí hran a následný nástřik. P

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.06.2019
    Uskutečněno: 18.06.2019
  • Go motoru

proběhla generálka motoru nová ložiska SKF made in Itali :-| gufera startovací segment klika na jehlách komplet spojka nový dvou kroužkoví píst z Fk vyleštěný spalovací prostor hlavy výbrus a úprava válce (y)

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018
  • Fichtl tour 2016 na skok v Polsku

Fichtl tour 2016 Otmuchow -Adršpach-Pálava https://www.youtube.com/watch?v=BFrgGfe4bqQ najeto cca 870 km

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2017