Kentoya Trigger 200 (2008)

Vlastník callowsick
Vloženo 8.10.2008
Aktualizováno 30.11.2020

Vloženo: 19.10.2008, Uskutečněno: 19.10.2008, Zhlédnuto: 12x

koupil jsem motorku novou. Splňuje požadavky, který jsem na motorku měl - lehká, obratná, jednoduše stavěná, levná na pořízení... Pořád jsem váhal, jestli čínu ano nebo ne, ale po zkušební jízdě jsem se rozhodnul hned.
měl jsem štěstí, že v době objednávky byla akce na slevu 15% z ceny motorky, což jí posunulo do cenový hladiny japonských endur po smrti, ostrých 125tek těsně před smrtí anebo dokladů na KTM. ,-)
během týdne jsem najezdil 300 kiláků nutných do první garančky a zjistil následující: přední brzda se z původní letargie probrala a chápe, co se po ní chce. Na původních china-tyres se dá dost slušně klopit pokud je sucho. Ale běda, když zaprší!!! zážitek z plochodrážního stylu v zatáčce na mokrejch kostkách v Křivoklátě byl silnej.přišlo mi to jak na ledu...no, zajedu a asi obuju ostrý Mitasky (ne, neslibuju si zlepšení v dešti, ale alespoň to nebude kompromis a v blátě si budu jistější...)
Z opravných akcí: hned jsem dotáhnul výplet předního kola (šlo to dobře a už se nepovoluje) a nastříknul jsem molitanovej filtr olejem (byl úplně suchej).
Dvě věci mi kazily jízdu: z motoru se začalo ozývat jemné, ale vytrvalý cvakání v závislosti na otáčkách a hlavně bylo nemožný seřídit volnoběh tak, aby motor neběžel moc vysoko a zároveň nechcípal (mám podezření na hodně špatně seřízený ventily - odpovídalo by tomu i občasný vystřelení do výfuku).
Motorku jsem předal na garanci, a doufám ve zdárný vyřešení obojího.
dodám snad ještě změřenou spotřebu 2,9 litrů na sto, ale snažím se zabíhat poctivě, takže klidná jízda.

• Loučení

Dneska jsme podnikli s Kentoyou poslední výlet 70km mrazivou krajinou. Poslední pro mě, protože jsem ji vezl novému majiteli. 12let věrný služby, spousty zážitků... Těžký rozhodnutí to bylo. Kdybych měl shrnout l

Typ: Prodej
    Vloženo: 29.11.2020
    Uskutečněno: 29.11.2020
  • Biatlon- tam na moto, zpátky tlačit

KONEČNĚ jsem zažil to, co leckdo věštil mý čínský mrše už před těma 10-11 lety, kdy jsem si jí koupil - nedojela dom po ose a musel jsem potupně tlačit... Slouží mi už prakticky jen na učení jak jezdit po zadním. K

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019
  • uteklo hodně vody...

...ale pořád se jezdí. Kentus je čím dál víc stylizovanej do Trail stylu. dalo by se říct, že si z něj vyřezávám tu Hondu XR,co tam někde uvnitř tvarově je :-D na rychlej let terénem to samozřejmě není, proto jsem

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 13.10.2015