Jawa 350/640 (1992)

Vlastník ZVPák
Vloženo 26.6.2011
Aktualizováno 14.9.2011

Výlet někam k Praze

Vloženo: 20.08.2011, Uskutečněno: 15.08.2011, Stav tachometru: 18620 km, Zhlédnuto: 4x

Dopoledne mě volal Honza, že se jedem kouknout na jednu motorku. že se pro něj mám po práci stavit.
Shrnu to. Měli jsme jet někam k Mukařovu, vyjeli jsme kolem třetí hodiny. Celou cestu chcalo jak sviňa, Honza nevěděl vůbec kde to je a mapu si taky nevzal a místní domorodci vůbec nevěděli kde to je (po týhle vyjíždce si příjdu, že znám svůj kraj docela dobře)
Do cíle jsem dorazili kolem osmi (nebejt jendý hodný paní, která tam uplně náhodou má sestřenici, tak tam bloudíme ještě teď, protože nikdo z okolí Brodu nevěděl, kde je Mukařov).
Motorku jsme obhlídli a dohodli se, že si pro ní ve středu přijedem (mimochodem, je to Kawa GPZ 305 belt drive)
Cestou zpátky, asi 20km před hradcem nám na dálnici shořelo přední světlo, v terenu neopravitelné, takže jsem přes 70 km jeli jen s parkovačkama, v životě jsem nebyl víc vysratej. Je to asi jako přistávat podle přístrojů v nulový viditelnosti.
Domů jsme přijelo kolem půlnoci, šel jsem spát a za 4 hodiny jsem vstával do práce. Teď jsem nachřapanej.
Honzo, nenávidím tě za to.

• Nová řetězovka

Tak jsem koupil novou řetězovku (mimochodem, nejlepší Jawatechna v okolí Náchoda je v Náchodě na Komendě u Fiedlera) Chtěl jsem pastorek i rozetu se stejným počtem zubů, jako se montujou továrně a hle, při výměně jsem z

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011
    Tachometr: 19050km
  • Montáž VAPE SZ-17

Dostal jsem vejplatu vetší než jsem čekal, tak jsem koupil komplet vape sz17. Samotná demontáž původní elektriky zabrala půl hodinku, montáž rotoru a statoru byla taky chvilková záležitost, ale s elektrikou jsem se trá

Vloženo: 14.08.2011
    Uskutečněno: 14.08.2011
  • První karambol

Dneska od rána pršelo, no hrůza. Jedu si z práce domů, pohodička žádnej spěch předemnou auto, za mnou auto, nechávám si trošku větší odstup. Najednou mě v levý zatáčce předjede Oktávka, nacpe se do mezery předemnou. Tr

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.07.2011