Jawa 350/640 (1992)

Vlastník ZVPák
Vloženo 26.6.2011
Aktualizováno 14.9.2011

Vloženo: 20.08.2011, Uskutečněno: 20.08.2011, Stav tachometru: 19050 km, Zhlédnuto: 1x

Tak jsem koupil novou řetězovku (mimochodem, nejlepší Jawatechna v okolí Náchoda je v Náchodě na Komendě u Fiedlera)
Chtěl jsem pastorek i rozetu se stejným počtem zubů, jako se montujou továrně a hle, při výměně jsem zjistil, že jsem celou dobu jezdil na menší pastorek, tak uvidím co to udělá se zátahem a maximálkou.

Mimoto jsem mě podařilo konečně opravit přední světlomet a problém s blinkrama. Já blbec jsem špatně zapojil dráty od blinkrů do tý kulatý věci co dělá ten klapací zvuk.
Ted už je skoro vše OK, až na brzdový světlo, který od mého výletu do Prahy nesvítí, zkoušel jsem měnit žárovku,ale nepomohlo to. Snad se na to někdy příště podívám.

• Výlet někam k Praze

Dopoledne mě volal Honza, že se jedem kouknout na jednu motorku. že se pro něj mám po práci stavit. . Shrnu to. Měli jsme jet někam k Mukařovu, vyjeli jsme kolem třetí hodiny. Celou cestu chcalo jak sviňa, Honza nevědě

Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 15.08.2011
  • Montáž VAPE SZ-17

Dostal jsem vejplatu vetší než jsem čekal, tak jsem koupil komplet vape sz17. Samotná demontáž původní elektriky zabrala půl hodinku, montáž rotoru a statoru byla taky chvilková záležitost, ale s elektrikou jsem se trá

Vloženo: 14.08.2011
    Uskutečněno: 14.08.2011
  • První karambol

Dneska od rána pršelo, no hrůza. Jedu si z práce domů, pohodička žádnej spěch předemnou auto, za mnou auto, nechávám si trošku větší odstup. Najednou mě v levý zatáčce předjede Oktávka, nacpe se do mezery předemnou. Tr

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.07.2011