Jawa 350/640 (1992)

Vlastník ZVPák
Vloženo 26.6.2011
Aktualizováno 14.9.2011

Vloženo: 14.08.2011, Uskutečněno: 14.08.2011, Stav tachometru: 18570 km, Zhlédnuto: 4x

Dostal jsem vejplatu vetší než jsem čekal, tak jsem koupil komplet vape sz17.
Samotná demontáž původní elektriky zabrala půl hodinku, montáž rotoru a statoru byla taky chvilková záležitost, ale s elektrikou jsem se trápil 7 hodin.
Problém je, že se v tom moc nevyznám a původní elektroinstalace je taková podivná, asi se v tom někdo předemnou už hrabal. Nebyl jsem ani zaboha schopnej najít ten správnej kabel od kontrolky dobíjení, prostě nesvítí i když by to měl bejt ten správnej.
Další věc je, že mě neblikaj blinkry ale jen svítěj, nevím co s tím. Když jsem to montoval tak normálně blikaly,ale po první jízdě už jen svítěj.
Mám pocit, že je něco s regulátorem,možná je spálenej.

Jinak na zapalování si nemůžu stěžovat, velice se mě zlepšil vršek, leze to krásně do otáček. na trojku se mě z toho podařilo vymáčknout skoro 7000 otáček, ale byl to šílenej hukot, měl jsem pocit, že motor každou chvíli vyskočí z rámu a vybuchne.

ZVPák (0) napsal 20.08.2011 v 17:14

Tak už vše funguje, ja blbec jen špatně zapojil drátky

Jinak Vapačku ti můžu jen doporučit,skvěle to dobíjí už od volnoběhu a motor jde krásně do otáček a méně kouří, aspoň mě to teda příjde

EEE (7) napsal 14.08.2011 v 18:37

Tak to Ti moc závidím ale taky to musím nevyhnutelně udělat a koupit to Vape. Kdysi jsem měl perušovač ještě DDR výroby na OHC a tam se to blikání-svícení štelovalo šroubkem

• Nová řetězovka

Tak jsem koupil novou řetězovku (mimochodem, nejlepší Jawatechna v okolí Náchoda je v Náchodě na Komendě u Fiedlera) Chtěl jsem pastorek i rozetu se stejným počtem zubů, jako se montujou továrně a hle, při výměně jsem z

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011
    Tachometr: 19050km
  • Výlet někam k Praze

Dopoledne mě volal Honza, že se jedem kouknout na jednu motorku. že se pro něj mám po práci stavit. . Shrnu to. Měli jsme jet někam k Mukařovu, vyjeli jsme kolem třetí hodiny. Celou cestu chcalo jak sviňa, Honza nevědě

Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 15.08.2011
  • První karambol

Dneska od rána pršelo, no hrůza. Jedu si z práce domů, pohodička žádnej spěch předemnou auto, za mnou auto, nechávám si trošku větší odstup. Najednou mě v levý zatáčce předjede Oktávka, nacpe se do mezery předemnou. Tr

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.07.2011