Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 5.5.2011
Aktualizováno 16.11.2019

Zavareni chladice u WenCa a nucena vymena prednich desek

Vloženo: 30.06.2011, Uskutečněno: 30.06.2011, Stav tachometru: 10800 km, Zhlédnuto: 2x

zacal slzet chladic..lezla z nej takova bila kejda az jsem se lek jestli neni foukly tesneni nebo jina vykutalena radost italskych techniku.. Ukazalo se, ze se uklepal drzak chladice, ktery drzi na nejtku. WenCa nabidnul pomoc se svarovanim a sroubovanim, tak jsme mu to odvezli..Vašik to nechal u svyho šikovnyho svarece ovarit, udelal se tlakova zkouska a Vašik to jel projet zda to drzi.. No a drzelo.
Ale krome toho mu pri dobrzdeni na prejezdu zacaly drzet i brzdy.. musel na ceste demontovat trmen a vyvliknout zablokovanou desku..
Na konci dubna jsem nechal v hradecky yamaze namontovat mekky zavodni desky Lucas. Brzdnej ucnek fakt super!!! Chlapi me varovali ze maj mensi vydrz.. ze tak max 5-15 tisic km... Neujelo se na ne ani 2500 km a desky jsou komplet na kov!! Takze tudy cesta asi nevede.. a ja si na tom uplne v klidecku litam... mam preci dost casu.. nejsem takovy hovado aby mi to po 5000 km odeslo ze..

Spijker (95) napsal 30.06.2011 v 16:05

nekde v lese mi upadla u mladkova.. pisek, pustil jsem brzdu, pak zase za ni vzal a uteklo mi predni.. ale vracak, tak jsem se klouzal jen asi 3 m.. ja dal mekci abych steril kotouc. Jenze diky tomu ho mam zbrousenej..

SVSkritek (0) napsal 30.06.2011 v 15:29

Tak to je dost sileny no. Ja si tam dal tvrdsi, stejnak houby poznam . Ty uz si ni lezel ? Kde?

Spijker (95) napsal 30.06.2011 v 14:34

a ono to ani celejch 2500 nebylo..!spis ke dvoutisicum..

Spijker (95) napsal 30.06.2011 v 14:33

okruh jim dal urcite zabrat.. myslim ze se za ty dve jizdy v utery a v tu nedeli najelo mozna 400 km okruhovejch.. no a predtim jsem byl v Harzu a tam se taky nejezdio pomalu, parrat kultovni useky na jinych mistech ... ona ta RSV vlastne nikde pomalu nejezdila.. krom jednou kdyz jsem z ni spadnul.. Takze.. desky super brzdili.. ale vydrz opravdu mala.. tak nevim.. takhle se mi zdaj hrozne drahy kdyz nevydrzej ani tech 5000...

SVSkritek (0) napsal 30.06.2011 v 09:58

No tak to je mazec sjet desky za 2500km. On jim asi dal dost zabrat ten okruh ale stejnak.

• Olej, desky, filtr, svíčky a tlumič řízení

Vašik (WenCa) konecne dodelal montaz tlumice rizeni, protoze olej, filtry, svicky a desky uz byly tejden hotovy a cekalo se jen na ten pitomej uchyt... Ted uz je zase u panicka.. pujde do inzerce.. treba se najde nekdo k

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.08.2011
    Uskutečněno: 27.07.2011
    Tachometr: 12010km
  • Velky servis

Vašik (WenCa) vymeni olej, filtry, svicky, seridi ventily, tlaky, vymeni predni desky, taky konecne pridela tlumic rizeni, abych se nemusel bat tankslapperu na tech nasich tankodromech.. a taky opravi radickua to je asi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
    Tachometr: 12010km
  • Most... první ochutnávání

...to byly časy... po úrvní návštěvě 1:53.5 a myslel jsem si že za chvíli spadnu na 48... jen čistá a obrovská radost z ježdění... prakticky to samý co na silnici...jen trochu víc... bez respektu...bez vědomostí a info

Vloženo: 16.11.2019
    Uskutečněno: 07.06.2011