Moto Guzzi Griso 850 (2007)

Vlastník malina
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 27.5.2018

Vloženo: 24.06.2011, Uskutečněno: 17.06.2011, Zhlédnuto: 11x

Letošní Italmoto bylo opět ve znamení deště - opět zaznělo "přejmenujeme to na Italmokro" I přes déšť opět plno supr lidí!
Dorazili jsme na místo už ve čtvrtek, v pohodě se zabydleli, nabaštili a napojili u Jaryna a spřádali plány na sobotní vyjížďku.
V pátek opalovačka, stavění podía, věšení banerů a podobný "organizační" věci. Naprostá pohodička.
V sobotu výlet do plzeňského pivovarského muzea a následný oběd. Mezi tím se podařilo jednomu chytrému pánovi nacouvat do Karkulky. Ta naštěstí vyvázla jen s lehkými zraněními. Pán zpočátku nevypadal, že dopadne tak dobře jako motorka
Po řízečku k obědu vyrážíme na letiště v Líni, bohužel už za deště, a to čím dál tím vydatnějšího. V Líni je už nachystaný Lisáč, jde se na to. Všichni soutěží a zkouší náklony a brzdy na motkách, my to balíme - jsme promočení na kost.
V sobotu odpoledne proběhly různé soutěže - již tradičně špagety, které již tradičně vyhrál Kubajz. Běhání s kufry "Givi" se také ujalo - hlavně u publika čumilové se smáli ze stanům nám - soutěžícím
Pak už perfektní kapela Dekolt, Pražský Výtěr, pohodička, drinky. Ale zima byla!
V neděli všichni mizí jak před exekutorem a my sklízíme, občas se spíš schováváme, bo prší, nebo spíš leje jak z konve. Po dobře vykonané práci oběd, kde jsme našli ještě jednoho zapomenutého ducaťáka
Po o definitivně končíme, jedem domů, a to za sucha a 20st!
Prostě jako vždy těžká pohoda!

• Pod čepcem!

Když čepičky, tak jedině tricolora! Karkule po servise vylepšila svoji image B-)

Vloženo: 01.08.2017
    Uskutečněno: 01.08.2017
  • I-TA-LY

Krásná letní dovča v sedle, slunce, zatáčky, káva, zatáčky... Celkem 2500km Prostě pohoda B-) *Passo Stelivo, Passo Gavia, passo Tonale, Val di Sole Lago di Garda – Limone *Passo Giau *Sella Ronda *Passo Rolle *Pa

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.09.2016
    Uskutečněno: 13.08.2016
  • Per Una

Poslední díl skládačky ze seriálu jednosic. Teď jsem spokojená B-)

Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016