Yamaha YZF 750 (1996)

Vlastník green
Vloženo 21.11.2009
Aktualizováno 28.3.2012

- Dokončování servisu ( snad )

Vloženo: 05.05.2011, Uskutečněno: 05.05.2011, Stav tachometru: 35798 km, Zhlédnuto: 7x

Tak Yamaha se opět kompletuje. Zjistilo se že se protočili dvoje ojniční šálky. Ojnice byli zralé vyměnit. Klikovka to pod těmito šálkami odnesla několika rýhami. Zabrousili se případné ostřiny, vyměnili se inkriminované ojnice a šálky. Vzhledem k tomu že klikovka až na nějaké ty škrábance má plochu pod šálky hladkou jak dětskou prdélku, mohla by další provoz ustát. Vzhledem k vůli kterou se podařilo minimalizovat na na nějakých 6 setinek se to ukáže po složení. Snad to bude dobré. Jelikož se rozebali kartery a motor je totálně vyčištěn od jakýchkoliv nečistot, dostane nový olej ( Elf ) a filtr. Bylo nutné koupit opět vešerá těsnění, dvoje nové šálky ( další se vybrali nejlepší ze dvou motorů ), dále bylo nutno obstarat novou baterku ( Yuasa ), a vzal jsem nové zadní brzdové desky ( Goldfren ) jelikož staré měli tak 1 mm. Celková investice do této další a snad konečné etapy, tak tentokrát dosáhla i s prací něco kolem 13 tis. Kč. Nyní už jen čekat na zkompletování, pak se ukáže..

• Prodaná

Tak YZF mi již neříká pane. Dnes prodaná do Ostravy. U mě stejně jen stála, byla by jí škoda, po tom co se na ní vše zgenerálkovalo, to nedokončit. Někdo ji pak může mít léta bez investic. Ať slouží

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Konečně je doma

Tak jsem si ji včera konečně přivezl. A dojmy ? Jede to jak kráva.. Uplně jiná motorka než jsem odvezl. Ve spodních otáčkách už není ucukaná, a nedusí se. Nárůst výkonu při otočení plynu ještě brutálnější.. Motor šlape b

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.05.2011
    Uskutečněno: 12.05.2011
  • Konééééc !

Tak hotovo, poservisováno, go motoru hotová. Snad už bude vše ok ( musím zaklepat ), ráno jedu pro ni , a na STK. Více po projetí :-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.05.2011