Yuki V3 (2007)

Vlastník green
Vloženo 30.4.2008
Aktualizováno 23.2.2013

Vloženo: 15.04.2011, Uskutečněno: 15.04.2011, Zhlédnuto: 25x

Tak jsem se konečně odhodlal k odzimování žluťáka.. Bohužel se nevzbudila jako minulé jaro. Delší odstávku tahle motorka opravdu nesnáší. Elektroinstalace, spolu s baterií je nejslabší článek této motorky. Loni to byl kontakt na spínačce, letos jsem zvědav kde to zas bude.. Zjistil jsem že rádio + hodiny na palubce žerou baterii nezřízeným způsobem. Dokud jezdíte - ok, stačí na ni týden nešáhnout a baterii máte ko.. Co sezona až dvě, to baterie v háji, a to už se nevyplatí.. Vyřešil jsem to tím že jsem udělal pod kapotu ukrytý vypínač kterým odpojím baterii. Přijede se domů, vypne se okruh a bude po parádě. Jsem zvědav zda se to osvědčí, doufám že to problémy vyřeší. Zároveň jsem motorku osadil zásuvkou pro nabíjení. Odšroubovávat celý kryt kapoty před chladičem aby jste se dostali k baterce je docela opruz.. Snad tímto budou odstraněny poslední mouchy tohodle číňana. Uvidíme po sezoně..

• Ohlédnutí za rokem 2012

Protože motorku už nesedlám jak se dočtete v profilu, rád bych antičínským škarohlídům vzkázal že se celý rok lil jen benzín a jezdilo se.. :-D Nenáročný sršeň na každodení ježdění, nakonec jsme rádi že zůstala doma..

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.02.2013
    Uskutečněno: 23.02.2013
  • Opět do provozu

Tak letos má konečně papíry naše "mladá" , tak se vytáhla a celou sezonu ji sedlá už ona. Po dlouhé odstávce se opět neprobudila, tak byla probuzena servisem. Potíže s elektrikou a vycucanou baterkou přetrvávali, tak jsm

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.10.2012