Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník andy_k6
Vloženo 30.12.2010
Aktualizováno 4.1.2011

Jedna z prvních vyjížděk po zimě

Vloženo: 06.04.2011, Uskutečněno: 22.03.2011, Zhlédnuto: 7x

První letošní vyjížďka na Slapy a hned jsem vyzkoušel novou kombošku. Silnice zatím nic moc, po cestě jsem se hodně potkával se štěrkem na silnici, takže zatím jízda jen tak piánko na rozehřátí po dlouhé pro mě snad už skoro "nekonečné" zimě, abstinenční příznaky se na mě už podepisovaly a každá cesta do garáže pro mě byla utrpením, když jsem jí tam viděl jen tak stát připravenou a čekající na novou sezónu... No konečně se holka dočkala a já také, první vytoužená cesta do garáže, která vedla jen a jen přímo pro ní a první vyjížku :), když nepočítám jen takové lehké vrknutí po ulici a cestu do servisu.
Byl jsem hrozně natěšenej a zvědavej na jak se budu cítit v nové kombinéze. Po vyjetí z garáže jsme se chvíli otrkávali, ale po pár kilometrech jsem měl pocit, že jsem z motorky slezl včera a ne před několika měsíci, takže paráda, rychle jsme si na sebe zase zvykli. Kombinéza mě také hodně překvapila, nikde mě nic netáhlo, seděla uplně bezvadně. Oproti korduře mě nic nenafukovalo, takže supr stav..
Takže nás už brzdil jen ten štěrk na silnicích, ale přesto jsem byl spokojen a užíval si každičký kousek cesty.. Přeci jen to dlouhé čakní mě ničilo... Ten den jsem najel něco kolem 200 km a bylo to supr, počasí také parádní...
Po tomto dnu jsem po dlouhé době konečně usínal se s klidem na duši v uvozovkách, protože už mě zase láká další projížďka a těším se až budou silnice v lepším stavu a budu si jízdu moci teprve až pak užít tak jak bych chtěl, ale i tak jsem rozhodně zklamaný nebyl :) :)