Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 24.01.2011, Uskutečněno: 22.01.2011, Stav tachometru: 11848 km, Zhlédnuto: 8x

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice s díly a v druhém koutě krásně udělanej motor.
Udělat z toho motorku, bylo celkem rychlí. Robertovi šla i po pařbě práce od ruky. Já se jen koukal jak z toho zase byla motorka. Celá kopletace i s elektrikou zabrala celý den, kdy večer okolo osmé nastal ten čas a zkoužka prvního startu po 6 měsících. Z prvu se jí moc nechtělo, ale i baterkam měla dost. Ale oživění nakonec přišlo a lahodný DUCDUCDUC se rozeznělo Robertovou dílnou . To bylo pro sobotu vše a čaklo nás ještě hodně práce na neděli. Večer v díře byl v pohodě, jen při obědě, mi malinko přimíchali mouku do jídla a mě začly křeče, které nakonec neumožnili být v něděli u dodělání mého miláčka. Kdy jsme řešili zbytek. Nakonec jsme měli vše hotové odpoledne a já si nakládal miláčka do auta odjezd domů Moc díky Robertovi, za jeho trpělivost, při napravování mnou pokaženého.
A nyní co vše se dělo na motorce: Postupně, motro dostal novou kliku s ojnicemi ( Díky THE.PAVEL za dobrý kup skoro nejetých dílů), a když už byl motro vejpůl, přibyla antihopingová spojka od TSS. Motor dostal olej SILKOLINE, to bylo na motoru. Po namontování motoru apozapojování elektriky, přišli na řadu nové gripy DOMINO. Díle byl namontován powercommander a quickshifter (Zapojení čeká na mistra tomu určeného pana Muriarika). I na vidlice se myslelo a dostali po 3 lechtech nový olej.
Nyní nás tedy čeká už jen namontovat nové otevřené koncovky od RP tuningu a návštěva na brzdě a naldit na správné hodnoty. Jsem zvědav, kolik kobylek to ukáže.
Všem kdo se na stavbě podíleli moc děkuji, jmenovitě Robertovi, Pavlovi a Alanovi

748SP (0) napsal 30.01.2011 v 16:24

Zdravim Tě, ať nová klika slouží a funguje
Pokud by Ti na motoru něco kleklo, tak tady k té klice mám i vše ostatní...
Luky

748SP (0) napsal 30.01.2011 v 16:16

Zdravim Tě, ať nová klika slouží a funguje
Pokud by Ti na motoru něco kleklo, tak tady k té klice mám i vše ostatní...
Luky

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • MOTO GP BRNO 2010

Dlouho jsem se k tomu nedostal, až nyní píši své výlety:-) Tentokrát jsem navštívil to NEJ co v motorkách jde. Mimořádně jsem jel již na sobotu, kdy ráno mě Zuzka odvezla za Tomysem a vyrazilo se, ještě dokoupit Capitan

Vloženo: 30.09.2010
    Uskutečněno: 15.08.2010