BMW F 650 (1996)

Vlastník MAHY
Vloženo 19.5.2009
Aktualizováno 21.2.2012

Vloženo: 10.10.2010, Uskutečněno: 10.10.2010, Zhlédnuto: 1x

Tak jsem si objednal něco málo náhradních dílů , že si jako během zimy budu kutat v garáži.A nějak jsem se nemohl dočkat až jsem to tam musel nacpat. Tak mám novou rozetu JTR ,řetěz DID 520 VM gold ,destičky GOLD FREN předek zadek a chladící a brzdovou kapalinu.Ještě mě čekaj gumy Mitas E 08 ,ale ještě nedorazily.Taky jsem musel trochu poupravit lak, jak se tak nejak během roku něco poškrábalo, a taky mám předělaný plexi, který jsem si bohužél mojí blbostí rozbil, když se mi probořil policajt do mokrý hlíny Tak snad ještě letos něco najedu když se teď počasí docela lepší !

• MOTO prodáno

S touhle motorkou jsem byl opravdu spokojenej,dost jsem si s ní užil a hodně si ji přiupravil k obrazu svému. Ale dušička touží po něčem větším, tak ted už dělá radost někomu jinému. Ať dobře slouží.

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.02.2012
    Uskutečněno: 21.02.2012
  • Něco přibylo

Tak opět něco přibylo. Čirý blinkry,zobák pod světlem,opěrka na kufr pro spolujezdce a vymyslel jsem držák navigace .

Vloženo: 06.07.2011
    Uskutečněno: 06.07.2011
  • srpen 2010

Tak máme za sebou asi větší polovinu letošní sezóny a vše kromě jednoho malého zaváhání probíhá v pohodě.Taky mám dodělaný boční kufry, přídavný světla,trochu předělanej padací rám a nově potažený sedlo protiskluzovou ko

Vloženo: 11.08.2010
    Uskutečněno: 11.08.2010