Suzuki M 800 Intruder (2009)

Vlastník Joshuax
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 1.7.2023

Vloženo: 10.10.2010, Uskutečněno: 09.10.2010, Zhlédnuto: 18x

Pominu-li cestu z obchodu do garaze, coz bylo navecer, po praci a ve spechu, tak jsem dnes poprve vyjel.

Bylo krasne, teplota by sice mohla byt o kousek vyssi, ale to uz bych si asi moc vymyslel :o)
Jelikoz jeste nemam novy hadry na tuhle novou masu, tak jezdim jeste v supersportim, coz asi pusobi trochu komicky, ale ucel to splni a pokud si mam brat mezi tim jestli budu vypadat jako sasek, nebo nevyjedu, tak zvolim prvni moznost.

Je znat, ze si na sebe jeste zvykame, navic to jsou zatim prvni kilometry i samotne motorky, takze se k sobe chovame zatim opravdu ohleduplne.
Jeste trochu lovim stupacky, nekdo mi je posunul nejak moc dopredu nebo co, takze zejmena pri rozjezdech z krizovatek je to usmevne, ale tak uz si pomalu zvykam.

Co si budu odvykat asi delsi dobu je rychlost razeni :o)
Znate to. Kdyz ridite motorovou pilu, tak je potreba tam ty kvalty sazet pekne svizne, zadny prodlevy, kor, kdyz to jde bez spojky.
Ted je situace trosku jina. Spojka vzdy, motor ma uplne jiny chod (hlavne teda pracovni otacky jsou posazeny uplne jinde) a na vsechno je tak nejak vice casu. Presto jsem si vsiml, ze radim zbytecne rychle, ale masa to zvlada, kvalty tam skacou uplne samy a presne, takze je to fajn.
Co je teda fakt je, ze sedlo opravdu neni z nejmekcich a zaroven bych poznamenal, ze jeho rozvality tvar je sice vec krasna, lec totalne zbytecna, pokud je spatny sklon uz v zakladu.
Preci jenom se budu muset podivat po netu na nejake firmy, co se zabyvaji upravami sedel a necham si ho upravit jak se rika "Na svou prdel" :o)
Taky me trochu sejri docela znacna vule v plynu. Rukojet na riditku lita jako sfina, coz je sice krasne, ze jde krasne lehce, ale na nasich silnicich, kde to trochu pripomina jizdu po mesicni krajine plne krateru, je to ponekud hodne citit...
Casto zminovane brzdy zatim resit nemuzu, protoze se jeste nedostavam do takovych rychlosti, kde bych je musel nejak drasticky vyuzivat.
Motor brzdi docela hodne sam vlastni kompresi, takze na brzdy dochazi opravdu jen na krizovatkach pro uplnem zastaveni, jinak se masa necha krasne brzdit vcasnym podrazovanim.
Proti 4valu je to docela rozdil a porad mam tim padem pocit, ze kdyz nepridavam, tak si snad stojim na brzde nebo co :o)

Ale jinak je to paraaaaada ;o)
Drobne detaily se doresi pres zimu, takze se nebojim ze na pristi sezonu uz bude masa pripravena a odladena dle mych predstav, bohatsi o nejake ty dalsi doplnky.
Ale ikdyz to tak uz moc nevypada, tak se jezdit preci jenom jeste da, coz dnes usoudilo opravdu dost motorkaru, az jsem mel chvili pocit, ze vracet ruku na riditko je zbytecne mrhani energii :D

Pokud to pujde, tak zitra vyjedu zas. Je treba masu zajet pokud mozno jeste letos, abychom na pristi rok byli uz po servise a na spravnem oleji ;o)

Obrazky bohuzel nemam, snad zitra.

cafetony (1) napsal 05.01.2011 v 18:42

Zdarec, masa je půvabná a postřehy mám úplně stejné, proto nic nepíši, protože by to bylo zkopírované. Hodně kiláků pohodové jízdy a bez nehody. Kolega tony

• A uz je fuc :)

Tak jsem po nejakych 6ti letech poslal masu do sveta. Nemel jsem na ni cas. Stav nove motorky, na tachaci 9200km, novy majitel bude mit zanovni stroj :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • 250 km na pohodu

Nedele, krasny pocasi, co si prat vice ? Snad jen, aby ti silnice konecne nekdo opravil a ten sterk smetl alespon ke krajnici... Ale jinak bylo vazne dobre. Vyrazeli jsme kolem pul jedne, prvni zastavka po zahrati vy

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • Listopad a 20°C ? Proc ne !

Kdybych pred cca peti lety nejezdil 6. ledna, tak bych se mozna i divil, ale co si budeme podivat, takovy listopadovy den jako byl dnes, bychom si jiste nechali libit casteji. Uz od rana stejne jako vcera teploty sly ho

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 14.11.2010