Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 30.09.2010, Uskutečněno: 15.08.2010, Stav tachometru: 11486 km, Zhlédnuto: 4x

Dlouho jsem se k tomu nedostal, až nyní píši své výlety
Tentokrát jsem navštívil to NEJ co v motorkách jde. Mimořádně jsem jel již na sobotu, kdy ráno mě Zuzka odvezla za Tomysem a vyrazilo se, ještě dokoupit Capitana a CocaColu a pádíme. Plán byl dorazit na kvalifikace, trošku nám to zkomplikovala D1, kdy nezklamala a stálo se dřív než jsme čekali. Nakonec jsme do Brna dojeli tip top, i když autobus nám ujel snad před nosem a bohužel další už nejel. Trošku nevychytané od organizátorů, tak jsme šlapali 4km pěšky. Dorazili jsme akorát na kvalifikace 125tek, našli si místečko a už jen koukali jak si vedou, kde Kuba jel skvěle.Dále pokračovali GPčka, kde se bylo taky na co koukat a zvuk byl lahoda pro uši, halvně když projížděli Ducati. A následně pro čechy smolná kvalda MOTO 2, kde po sklvělé raní jízdě jel Lukáš Pešek, hodl jak nyní víme, mechanici udělali své a kvalifikace nedpadla nejlépe. To se dá říci i o Abájovi, kdy nejspíše přemíra snahy vedla ke dvou pádům. Co bylo zajímavé mechanikům Peška trvalo přenastavení podvozku déle než kluci od Abají dali dohromady jeho zbořenou mašinu. Co k tomu dodat. Po skončení už jízd, následovala prohlídka depa, kde byl celkem klid a moc toho vidění nebylo, chvíli jsem čekal zda neuvidím vyjít někoho od Ducati, ale vzdal jsem to. A pak následovala večerní pařba, kde k nám dorazil i otec Likáše, a též malej Pešek Kája a Andrea Toušková. Pařilo se až do rána, takže jsme toho moc nenaspali. Sešla se skvělá parta z Fansklubu Peška. Ráno bylo kruté, ale už jsem se nemohl dočkat závodů. Ještě odnavigovat Zuzku s Kristýnkou a počkat na ně před bránou a koupit malý lístek. Ani nevím čím jsme si to zasloužili, ale procházející němec nám dětský lístek daroval a tak jsme mohli jít sledovat co se bude dít na trati. Zabíráme místa na Céčku v prostoru fanklubu Peška a necháváme se unášet dějem. Céčko, je prostě neodolatelné a k vidění je toho opravdu hodně. Styl jízdy se mým nedá srovnat snad ani se 125cítkami, něco neuvěřitelného. Vidět to na vlastní oči a ta atmosféra v TV není cítit. Nakonec nás nejvíce potěšil Kuba Kornfeil svým 5 místem. A samozřejmě boj Rudých Ducatek. Celý víken se náramně vydařil i počasí nám vyšlo a tak doufám, že příští rok nic nebude bránit naší návštěvě.

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011