Aprilia Pegaso 125 (1995)

Vlastník Pitrson16
Vloženo 4.12.2009
Aktualizováno 24.12.2010

Vloženo: 29.08.2010, Uskutečněno: 27.07.2010, Zhlédnuto: 23x

Toho dne sem si zkurvil zbytek prázdnin.Ráno sem zavolal kámošovi že bych se stavil řikam vemu motorku a pojedu za nim. Tak sem sed na svoji aprilku a vyjel sem, vzal sem to po hlavní kde sou 2 jizdní pruhy na každý straně,tak sem jel v pruhu blíz ke středu. Asi po necelim kilometru je náměstí tam je taková menší křižovatka a pak je velká světelná kdo bydlí v Kladně tak ví no a ta tý menší křižovatce se to stalo v druhym pruhu asi 80 metrů předemnou zastavovalo auto. Já myslel že zatáčí do prava ale on poušťel auto který jelo z vedlejší ulice. Já samozdřejmě jel dál a když sem byl u toho auta který zastavilo tak mi do cesty vyrazilo šedý bmw x5 , já ho ani nevyděl že vyjíždí a co se nestalo vlít sem do něj , podotýkám že sem jel po hlavní a on tam neměl co dělat. No a já byl asi 10 metrů od ně takže sem neměl šanci zabrzdit jediný co sem stihl bylo že sem trochu uhnul do strany takže mě sundal zboku a já mu přelít přez předek a dopad sem hlavou na před. No a jak sem dopad tak sem hned vstal začal sem nadávat tomu dědkovy. Koukám motorka pod nárazníkem řikám no to je v prdeli. Chlap vylít z auta a řiká já tě neviděl není ti nic a já ne nic mi není no ale to sem se pěkně mílil za minutu sem nemoch stát na pravý noze a ještě mě začala bolet ruka. Tak ten chlap zavolal sanitku která mě odvezla do špitálu tam sem šel na rentgen a doktor mi řek že mám zlomenej kotník z obou stran a na ruku mi řek že má podezření že mám zlomený zápěstí a to se potvrdilo po 14ti dnech kdy mě poslal na CT a tam se ukázalo že ho mám opravdu zlomený takže mám sádru na pravý noze a na levý ruce. Motorka utrpěla pár odřenin, proraženej chladič, ohnutý řídítka a pár drobností.

SirIndy (56) napsal 04.09.2010 v 17:39

Nenavidim tohle zkurveny pousteni nekoho kdo nema prednost, pak z toho vznikaj sileny situace se kterejma predpisy nepocitaj, hlavne u dvouproudovek. Taky me malem sundalo auto kdyz me autobusak nekolikrat ukazoval ze mam jet kdyz sem pres nej nic nevidel, on se mi samozrejme nepodival takze bych bud zustal trcet uprostred krizovatky pred autobusem nebo tam vjel napul naslepo...

Pitrson16 (0) napsal 02.09.2010 v 13:56

Ve městě je to pěkně debilní takle už mě málem sundali tak 3krát a jednou to bylo fakt o fous to sem mu projel tak 20cm od nárazníku a srdce sem měl až v krku jak sem se lek

Big-daddy. (29) napsal 02.09.2010 v 09:59

Proto já tak nerad jezdím přes města,ale co zbejvá že?No brzké uzdravení přeji a Pegasko dej do glancu ať můžeš zase lítat.

baskr (0) napsal 01.09.2010 v 20:00

Sokolíku pěkně popsaný,pech jako prase,ale mohlo to dopadnout mnohem hůř.Brzké uzdravení hlavu vzhůru,za pár měsíců budeš lítat znovu.Tak se drž hombre

LukynF. (0) napsal 01.09.2010 v 14:52

Tak brzke uzdraveni tobe i moto a priste vetsi bacha, holt clovek nikdy nevi mno ...

Pitrson16 (0) napsal 01.09.2010 v 13:57

to BMW mělo roztřísklej nárazník ale trošku sem se splet to byla X5 a ne M5 jo a díky za komenty

Zanas (26) napsal 01.09.2010 v 06:42

Doufám, že on má na M5 víc škody, než ty na motce
Brzy se uzdrav a bacha na každé křižovatce, na motce to je alfa omega

Verča01 (0) napsal 31.08.2010 v 09:43

at jsi brzy ok a při rehabilitaci i přeji pevné nervy

Lexa999 (1) napsal 30.08.2010 v 17:41

eMko95> to neni namyšleností, prostě ho jeden ko*ot pouštěl tak si myslel že nic nejede takováhle situace, to je teda pech

eMko95 (0) napsal 30.08.2010 v 11:39

Uzdrav se! Hold někteří si myslí, že když maj BMW M5 tak maj všude přednost!

Kasha (2) napsal 30.08.2010 v 00:21

no tak to je teda pech. ať se ti to rychle hojí.

• Motorka v cajku a já taky

Tak po nedávný bouračce co mě sundalo bmw X5 mám motorku po opravě která pojišťovnu stála přes 5 tis.kc já mám nohu taky v pohodě u který sem měl zlomenej kotnít s obou stran a ještě zlomený zápěstí který je tak v poho.

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.11.2010