Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Vloženo: 20.06.2010, Uskutečněno: 20.06.2010, Zhlédnuto: 4x

Tak tahle akce byla prezentovaná jako první ročník motosrazu na koupálku u Bystrého a podle toho taky dopadla. Motorek se tam prostřídalo asi patnáct, ale ten víkend za to stál do poslední minuty. Sešla se tam taková parta že se člověk smál od rána do večera a když by měl být další ročník stejně chudý na motorky pojedu stejně. Pivko za 18,- ubytování v chatce za 100,- na dvě noci. Stan se může postavit kdekoliv, krásný prostředí. Zkrátka sem tím víkendem nadšenej. V sobotu zahrála skupina Morčata na útěku a musím říct že naživo sou ty chlapíci naprosto úžasný. Po nich nastoupila Třebechovická skupina Defenestrace a nenechali se ani trochu zahanbit.V páte se popilo a v sobotu sme jeli do Nového města nad Metují na motorkářskou svatbu. Nutno podotknout že měl po pátku každej ještě dvě promile a v Novém městě sme pro jistotu zastavili v zákazu zastavení, před policejní stanicí a ještě tak že sme bránili ve výjezdu policejnímu autu. Na projížďku se svatební kolonou sme pro jistotu nejeli a uklidili sme se zpátky do kempu kde se pokračovalo v občerstvování. Velké poděkování patří pořadatelům za výbornou akci plnou překvapení jako je vodní pólo atd. Zkrátka super!!!

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.09.2011