Honda NTV 650 Revere (1992)

Vlastník vhml
Vloženo 10.5.2010
Aktualizováno 19.3.2014

Vloženo: 16.06.2010, Uskutečněno: 16.06.2010, Zhlédnuto: 19x

Během tří týdnů práce trochu pokročili. Na aukru jsem sehnal černý štít F.Fabbri za velmi přátelských 100korun. Vzhledem k původní ceně 1100 se s ním majitel jen velmi nerad loučil. Zkusil jsem ho namontovat a zjistil jsem, že neštítuje tak moc, jak jsem si představoval. Po troše koumání jsem se vydal cestou změny uchycení světla. Ony trojúhelníky, na kterých je světlo uchyceno stačí jen prohodit mezi sebou a hned se tak dostane o 5cm výš. Pak už to byla docela příjemná změna. Dál jsem sehnal i kufr pochybné kvality, ale za dvě stovky na odložení bundy bohatě stačí. A nakonec jsem si nechal dovařit ulomený držák zrcátka, takže už mám nasazené obě. Ke štěstí mi teď chybí už jen tachometr, který aktuálně ukazuje cca. polovinu rychlosti.
Fotky časem, jelikož foťák mi žena moje drahá zabavila sebou na dovolenou.

• Zásuvka pro GPS

Zítra se chystáme na výlet na Hlubokou a pak přes Krumlov, Šumavu a Německo zpátky, tak jsem namontoval zásuvku, aby mi běhala GPS

Vloženo: 25.08.2010
    Uskutečněno: 25.08.2010
  • Trocha údržby

Od pořízení jsem zatím najel nějakých 200km na cestách po okolí a do školy a naskytl se mi volný čas pro trochu údržby. Leč vlastně nebylo co údržbovat. Oleje je dost v motoru i v kardanu, svíčky maji cihlu jak z učebnic

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.05.2010